Kozmetika

Na našom e-shope ponúkame širokú škálu kozmetických výrobkov, ktoré sú vyrábané prevažne z prírodných a organických zložiek. Táto kategória ponúka riešenia na starostlivosť o detskú, ženskú aj mužskú pokožku, a to vrátane prírodných produktov pre pleť, telo a vlasy.

Pre deti sú k dispozícii jemné a bezpečné prírodné kozmetické výrobky, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali citlivej a krehkej pokožke detí. Pre ženy sú k dispozícii výrobky pre rôzne typy pleti, ktoré pomáhajú zlepšovať jej vzhľad a udržovať ju zdravú. Muži tiež nájdu v tejto kategórii vhodné produkty pre svoju pokožku, ako sú sprchové gély, šampóny a mnoho ďalšieho. Pre tých, ktorí sa zaujímajú o aromaterapiu, sú k dispozícii rôzne esenciálne oleje, rastlinné oleje a osviežovače vzduchu, ktoré pomáhajú uvoľniť stres a zlepšiť náladu. Nájdete u nás tiež bylinné čaje, doplnky stravy, produkty na prechladnutie a dezinfekčné prostriedky, ktoré využívajú silu prírody a liečivých bylín na podporu Vášho zdravia a zlepšenie Vášho pohodlia.

Prírodná kozmetika je výbornou voľbou pre tých, ktorí si chcú vyberať z kvalitných a bezpečných produktov, ktoré sú vyrábané bez použitia syntetických látok, parabénov, sulfátov a iných škodlivých látok. Pokiaľ hľadáte prírodné a šetrné riešenie pre starostlivosť o svoju pokožku a vlasy, tieto produkty je tou správnou voľbou pre vás!

Sleva 40% Výpredaj Tip na darček

Weleda Aroma set Harmony

Skladom 2 kusy.
15,96 € 9,56 €
Sleva 10% AKCIA

Deodorant pre mužov 50ml, Nobilis Tilia

Skladom 1 kus.
11,56 € 10,40 €
Sleva 10% AKCIA

Tehotenský ošetrujúci olej 50ml, Saloos

Skladom 2 kusy.
6,12 € 5,52 €
Sleva 20% AKCIA

Nobilis Tilia Sada K narodeniu bábätka

Skladom 1 kus.
31,96 € 25,56 €
Sleva 16% Novinka AKCIA

Mariela dezodorant 100ml, Missiva

Skladom 1 kus.
8,00 € 6,76 €

Jack N´Jill Detská zubná kefka Sloník Ellie

Skladom 2 kusy.
4,60 €

Jack N´Jill Detská zubná kefka Zajačik

Skladom 2 kusy.
4,60 €

Jack N´Jill Detská zubná kefka Dino

Skladom 1 kus.
4,60 €

Jack N´Jill Detská zubná kefka Koala

Skladom 2 kusy.
4,60 €

Jack N´Jill Detská zubná kefka Jednorožec

Skladom 2 kusy.
4,60 €

Jack N´Jill Detská zubná kefka Opice

Skladom 2 kusy.
4,60 €