Weleda Olej na masáž prsníkov 50ml

Novinka

Katalogové číslo: W2004

Uvoľňuje a upokojuje napäté prsia a podporuje harmonické dojčenie. Vhodný na použitie počas tehotenstva a v období dojčenia.

12,76 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Weleda Olej na masáž prsníkov 50ml

Vplyvom hormonálnej nerovnováhy môžu počas tehotenstva alebo dojčenia začať prsia pnúť a bolieť. Olej na masáž prsníkov podporuje tvorbu a uvoľňovanie materského mlieka. Jemné masáže týmto olejom podporujú prekrvenie tkaniva a prehriatie a zmäknutie prsníka. Olej napomáha pri bolestivých zatvrdlinách v prsníku pri dojčení.
Základom je mandľový olej s prírodnými éterickými olejmi z feniklu a rasce, ktoré sa tradične používajú na starostlivosť o mliečnu žľazu tehotných a dojčiacich žien. Korenená vôňa majoránu, aromatická levanduľa a sladký feniklový olej revitalizujú unavenú myseľ a majú relaxačný účinok.

Výhody:

Ideálne pre prípravu a podporu harmonického dojčenia. Dermatologicky overená znášanlivosť aj citlivou pokožkou. Vyvinuté v spolupráci s lekárnikmi a pôrodnými asistentkami.

Ako sa používa:

Masírujte prsia Masážnym olejom prsníkov od Weledy podľa potreby, a to ako počas tehotenstva, tak aj po pôrode medzi dojčením. Olej jemne vmasíruje do kože prsníka od periférie smerom k bradavke. Nechajte oleju čas, aby sa vstrebal, a vyhnite sa bradavkám.
Upozornenie: Olej je určený na použitie medzi dojčením a po dojčení. Pred dojčením olej nepoužívajte!

Zloženie:

Mandľový olej, Sezamový olej, Jojobový olej, Vonné látky*, Limonén*, Linalol*, Geraniol*
* z prírodných éterických olejov

Objem: 50ml
Výrobca: Weleda

Souvisejici

Olej na masáž prsníkov 50ml, Saloos

Skladom 2 kusy.
5,76 €