Tierra Verde Osviežovač vzduchu Zimné snívanie 100ml

Novinka

Katalogové číslo: 31255

Príjemne vôňa tohto osviežovača vnesie pohodu aj do pochmúrnych a chladných dní.

8,29 €
Sleva 5%
7,88 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Tierra Verde Osviežovač vzduchu Zimné snívanie 100ml

Osviežovač vzduchu bez umelých parfémov a ďalších syntetických látok vhodný najmä do interiérov. Jeho príjemnú vôňu si môžete vychutnať doma, v práci aj v zdieľaných priestoroch (čakárne, recepcia, šatne). Pokiaľ sa vám zapáči, ponúkame ju aj ako zmes éterických olejov.

Ste premrznutí a unavení? Vykúzlite si zimnú idylu, stačí pár streknutí osviežovača. Kombinácia pomaranča, korenia a borovicovej živice pomáha relaxovať, odplaviť napätie a užívať si odpočinok. Pripomenie vám varené víno, pečenie cukroviniek a pokojné zimné večery.

Základom tejto kompozície vôní je príjemne sladká a osviežujúca pomarančová silica, ktorá prežiari deň a zdvihne náladu. Dopĺňajú ju výrazné vône tropického korenia – klinčekov a škorice, ktoré pôsobia hrejivo, uvoľňujú a zaháňajú únavu. Aróma borovicovej živice dodáva tejto zmesi zemitosť a prenáša nás z horúcich krajov do stíchnutého, zasneženého lesa.

Použitie:

Dôkladne pretrepte, stlačte rozprašovač a nastriekajte podľa potreby do priestoru. Neaplikujete prostriedok na telo.

Zloženie:

Lieh denat., voda, pomarančová, klinčeková, škoricová a borovicová silica v biokvalite (Citrus Sinensis, Eugenia Caryophyllus, Cinnamomum Cassia, Turpentine), d-limonén, eugenol, cinnamal, linalool.

Bezpečnosť:

Obsahuje: d-limonene, eugenol, cinnamal.

Veľmi horľavá kvapalina a pary. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte poruke obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice. V prípade požiaru: Na uhasenie použite práškový hasiaci prístroj / piesok / oxid uhličitý. Odstráňte obsah/obal odovzdaním oprávnenej osobe na nakladanie s odpadmi alebo vrátením dodávateľovi.

drazdive horlave