BéBé-Jou Darčeková sada Fabulous Mellow Rose

AKCIA

Katalogové číslo: BOBJ0003

Roztomilá darčeková sada v bielej farbe so vzorom Fabulous Mellow Rose poteší rodičov a pomôže pri starostlivosti o bábätko.

32,46 €
Sleva 27%
23,71 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

BéBé-Jou Darčeková sada Fabulous Mellow Rose

Roztomilá štvordielna darčeková sada poteší novopečených rodičov hneď niekoľkokrát. Prvýkrát, keď ju dostane a potom zakaždým, keď ju budú používať. Nie je to len krásny darček, ale aj veľmi praktická, krásne zabalená zvýhodnená sada. Obsahuje kúpací teplomer, manikúru, hrebeň a kefu.

Manikúra obsahuje nožnice so zaguľatenými koncami, pilníček na nechty a tiež klieštiky na nechty. Všetko je vyrobené z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele. Krabička chráni pred prachom a pomáha udržiavať manikúru v čistote. Ale aj napriek tomu pred každým použitím jednotlivé nástroje starostlivo očistite a u novorodencov aj dezinfikujte roztokom liehu.

Detskou kefou vlásky nielen načešete, ale hlavičku jemne namasírujete. Je to preto, že na rozdiel od iných kief vyrobených z tvrdého silónu, kefa od Bébé-Jou má mäkký prírodný vlas nedráždiaci jemnú pokožku detskej hlavičky.

Hrebeň je ergonomicky tvarovaný a vďaka zaguľateným špičkám zubov nemôže poškriabať pri česaní. Ľahko sa udržuje v čistote umytím v teplej vode s trochou mydla.

Kúpací teplomer do vaničky je veľmi bezpečný, neobsahuje ortuť, a meracia trubička je chránená plastom. Je tiež praktický, pretože na stupnici je značka pre optimálnu teplotu. Stačí jeden pohľad a hneď viete, či má voda vo vaničke správnu teplotu.

Vyrobené v Holandsku.

Hmotnosť:

0,3 kg

Rozmery:

22,1 x 7 x 7 cm