Weleda Olej na masáž hrádze 50ml

Novinka

Katalogové číslo: W2003

Zlepšuje pružnosť a odolnosť pokožky. Pri pravidelnej masáži znižuje riziko natrhnutia hrádze či nutného nastrihnutia.

13,29 €
Sleva 5%
12,63 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Weleda Olej na masáž hrádze 50ml

Väčšina žien by rada rodila bez nastrihnutia. Pravidelné masáže Olejom na masáž hrádze uvoľňujú tkanivo hrádze a zlepšujú pružnosť pokožky a tým zvyšujú šancu na pôrod bez natrhnutia hrádze či nutného nastrihnutia. Masáže tkaniva navyše zlepšia jej prekrvenie a tým zvýšia jej poddajnosť a schopnosť prispôsobiť sa okolitým vplyvom. Kompozícia olejov založená na najjemnejšom mandľovom oleji a oleji z pšeničných klíčkov obsahuje veľké množstvo vitamínu E. Jemná kvetinová vôňa zložená zo šalvie muškátovej, pelargónie a ruže potom pôsobí ako pohladenie zmyslov. Pretože každá mamička potrebuje byť predovšetkým sebavedomá a silná.

Výhody:

Dermatologicky overená znášanlivosť aj veľmi citlivou pokožkou. Receptúra ​​oleja bola vyvinutá v spolupráci s lekárnikmi a pôrodnými asistentkami.

Ako sa používa:

Masáž môžete vykonávať sama alebo s partnerom od 34. týždňa tehotenstva najlepšie denne po dobu 5 – 10 minút. Najlepšie po kúpeli v horúcej vode as prázdnym močovým mechúrom. Posaďte sa do uvoľnenej, pohodlnej polohy. Aplikujte pár kvapiek masážneho oleja na palec (alebo ukazovák, pokiaľ vás masíruje partner) a jemne s ním prechádzajte cez tkanivá. Masáž by nemala byť bolestivá! Zasuňte prst do vagíny okolo kĺbu druhého prsta. Masírujte rytmicky krúživými pohybmi s ľahkým dotykom vaginálnej steny ako hodinová ručička, ktorá sa pohybuje tam a späť od 3 do 9. Tkanivá a svaly budú s každou masážou uvoľnenejšie a jemnejšie, takže môžete dobu masáže zakaždým o niečo predĺžiť. Masírujte hrádzu, kým neucítite ľahké brnenie, potom palcom a prostredníkom jemne masírujte tkanivá medzi vagínou a konečníkom. Po masáži môžete prebytočný olej umyť teplou vodou.
Upozornenie: pri sklone k predčasným sťahom masáže hrádze nevykonávame.

Zloženie:

Mandľový olej, Olej z pšeničných klíčkov, Sezamový olej, Jojobový olej, Vonné látky*, Limonén*, Linalol*, Citronelol*, Geraniol*, Citral*, Eugenol*
* z prírodných éterických olejov

Objem: 50ml
Výrobca: Weleda

Souvisejici

Sleva 5%

Olej na masáž hrádze 50ml, Saloos

Skladom 1 kus.
6,50 € 6,17 €
Sleva 5%

Sprchový olej Tehotenský 125ml, Saloos

Skladom 1 kus.
6,63 € 6,29 €
Sleva 5%

Tehotenský ošetrujúci olej 50ml, Saloos

Skladom 1 kus.
6,83 € 6,50 €