Weleda Nechtíkový dojčenský olej 200ml

Novinka

Katalogové číslo: W0008

Organický dojčenský olej vyživuje a chráni obzvlášť citlivú pokožku dojčiat i detí.

12,76 €

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Weleda Nechtíkový dojčenský olej 200ml

Najšetrnejšia prírodná starostlivosť o pokožku dieťaťa. Nechtíkový olej je skvelou voľbou na ošetrenie suchej či podráždenej pokožky vášho bábätka, na dočistenie zadočku alebo ako súčasť dojčenskej masáže. Jeho zloženie je veľmi minimalistické, len ľahký sezamový olej a nechtík lekársky, ktoré sú rovnako čisté a svieže ako pokožka vášho dieťatka. Sila dojčenského oleja je však nenahraditeľná - zjemní, upokojí a uvoľní. Užívajte si nežné chvíľky s vašim maličkým už od prvého dňa.

Výhody:

Olej môžete použiť ako na starostlivosť o pokožku celého tela, tak na šetrné čistenie v oblasti plienok. Vhodný je aj na jemnú masáž dojčiat.

Ako sa používa:

Olej je vhodný na starostlivosť o pokožku celého tela po kúpeli aj na šetrné čistenie v oblasti plienok. Po kúpeli či umytí naneste malé množstvo v dlani zahriateho oleja na ešte vlhkú pokožku dieťaťa a jemne vmasírujte. Masáž má na dieťatko upokojujúci a uvoľňujúci účinok. Olej môžete použiť aj pri výmene plienok – naneste niekoľko kvapiek na vlhký obrúsok a očistite zadoček. Od prvého dňa života – pre dojčatá či staršie deti s obzvlášť citlivou pokožkou.

Zloženie:

Sezamový olej, extrakt z kvetov nechtíka lekárskeho

Objem: 200ml
Výrobca: Weleda