Weleda BIO Rakytníkový sirup 250ml

Novinka AKCIA

Katalogové číslo: W7001

Certifikovaný organický sirup sladený cukrom a medom v BIO kvalite. Vitamíny (predovšetkým vitamín C) a antioxidanty získané z vyzretých bobúľ rakytníka v jednej sklenenej fľaštičke.

14,36 €
Sleva 20%
11,48 €

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Weleda BIO Rakytníkový sirup 250ml

Bobule rakytníka sú bohaté na vitamín C a ďalšie cenné vitamíny a antioxidanty (vitamín A, betakarotén, flavonoidy). Rakytník prispieva k normálnej činnosti a odolnosti imunitného systému, podporuje správne trávenie aj normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému.
Sirup sa vyrába šetrnými metódami z čerstvých, na slnku dozretých plodov rakytníka a vďaka prisladeniu BIO cukrom a BIO medom má príjemnú osviežujúcu chuť.

Dávkovanie:

Dvakrát až trikrát denne zmiešajte polievkovú lyžicu so studenou alebo teplou vodou, čajom, mliekom alebo jogurtom. Môžete tiež užívať samostatne, a to trikrát denne 2-3 čajové lyžičky. Rozmiešaním vo vode či čaji získate osviežujúci nápoj s výraznou chuťou.

Zloženie:

Cukor*, šťava a dužina z plodov rakytníka**(42 %), med*.
* z biologického poľnohospodárstva
** z ekologického zberu vo voľnej prírode, biologického alebo bio-dynamického poľnohospodárstva

Výživový doplnok

Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí. Po otvorení dobre uzavrite a skladujte v chladničke. Spotrebujte počas nasledujúcich 4 týždňov. Minimálna trvanlivosť je uvedená na spodnej strane obalu.

Objem: 250ml
Výrobca: Weleda