Plienky z BIO bavlny XKKO 70x70 Organic Staré časy - biele

AKCIA

Katalogové číslo: 80201

13,16 €
Sleva 5%
12,46 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Farba: biela
  • Výrobca: Kikko
  • Veľkosť: 70 x 70 cm

Popis

Plienky z certifikovanej BIO bavlny s najvyššou gramážou na európskom trhu!

V porovnaní s bežnou bavlnenou plienkou sú plienky z BIO bavlny XKKO Organic Staré časy výrazne jemnejšie a mäkšie. V porovnaní s bežnými bavlnenými plienkami majú plienky z BIO bavlny XKKO Organic Staré časy o viac než 45 % vyššiu gramáž. Nadväzujú teda na tradíciu kvalitných nepriehľadných bavlnených plienok z obdobia pred viac než 30 rokmi. Pridanou hodnotou je navyše prirodzená, čistá biobavlna pestovaná bez použitia chémie.
BIO bavlna s certifikátom GOTS (Global Organic Textile Standard) je pestovaná bez použitia chemických postrekov s využitím prírodných zákonitostí. Prirodzená biodiverzita, rotovanie pestovaných plodín a hnojenie kompostom udržujú pôdu zdravú a plnú živín. Namiesto chemických prípravkov sa zaburineniu predchádza jednoduchým vyplievaním a okopávaním, mulčovaním, efektívnejším zavlažovaním, pestovaním viacerých druhov rastlín pohromade. Používajú sa prírodné insekticídy a rôznymi postupmi (napr. vysadenie určitých plodín) sa podporuje výskyt prirodzených nepriateľov škodcov. Zber kvetov často prebieha ručne alebo šetrnejším spôsobom a bez použitia chemických látok na defoliáciu rastlín.

Zloženie: 100 % bavlna v biokvalite, certifikované GOTS

Rozmer: 70 × 70 cm

Hmotnosť: 85+ g/ks

Plošná hmotnosť: 173+ g/m2

Balenie: 5 ks

Atesty: Plienky XKKO Organic Staré časy vlastnia atesty požadované vyhláškou Ministerstva zdravotníctva ČR číslo 84/2011 Zb. špecifikujúce požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov. Plienky XKKO Organic Staré časy získali akostnú značku Česká kvalita/Zaručená kvalita.

Pranie: 95 stupňov Celzia (dostatočná teplota na pranie, pri ktorej nedochádza k výraznému opotrebeniu plienok, je 60 stupňov Celzia)

Upozornenie: Pred prvým použitím plienky vyperte. Pri praní plienok nepoužívajte aviváž, znižuje nasiakavosť plienok. Po praní odporúčame mokré plienky manuálne vytiahnuť do pôvodného tvaru a veľkosti Praním plienok môže dôjsť k zmene veľkosti a tvaru plienok (zrazenie prípadne roztiahnutie) o +/−10 % Sušenie v sušičke sa neodporúča.

Souvisejici

Extra kvalitné plienky 70x70cm, Libstat plienky

Skladom 3 kusy.
21,63 €
Sleva 5% AKCIA

Bambusové plienky 70x70cm - biele 3ks, T-tomi

Skladom 5 kusov.
13,16 € 12,46 €