Plienky ECO by Naty Maxi 7-18kg - ECONOMY PACK (44ks)

Katalogové číslo: BS020112

Ekologické jednorazové plienky pre deti s hmotnosťou 7-18kg.

22,04 €
Sleva 5%
20,92 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Plienky ECO by Naty Maxi 7-18kg  - ECONOMY PACK (44ks)

Šetrné, jemné, ekologické a najnovšie aj s mnohými praktickými a funkčnými vylepšeniami, to sú obľúbené plienky švédskej značky Eco by Naty. Vďaka vylepšenému jadru teraz ešte viac sajú a sú príjemnejšie na dotyk, atraktívny škandinávsky dizajn poteší deti aj rodičov a použité materiály sa ľahšie rozkladajú. Doprajte vášmu dieťatku padnúce ekologické plienky, ktorých kvalitu potvrdzuje množstvo certifikátov.

Prečo zaobstarať práve plienky Eco by Naty?

 • Sú šetrné ako pre planétu, tak aj detský zadoček. Vnútorná vrstva dotýkajúca sa zadočka je z certifikovaného 100% prírodného biologicky odbúrateľného materiálu. Keďže sa detskej pokožky dotýka iba prírodný materiál, môžete prebaľovať bez obáv z plienkovej vyrážky či iných nepríjemných reakcií.
 • 50-60% plienky je vyrobených z okamžite rozložiteľných prírodných látok, takže sa rozkladá oveľa ľahšie ako bežná plastová plienka. Používa sa biologicky odbúrateľné celulóza.
 • Vonkajší plášť plienky tvorí geneticky neupravený kukuričný škrob (GM free) a je kompletne rozložiteľný. Je rovnako funkčný ako plastové plášte v bežných plienkach, ale je výrazne šetrnejší k detskej pokožke. Je totiž bez chémie a dýcha. Ako sa už mnoho rodičov presvedčilo, toto je jedna z hlavných výhod plienok Eco by Naty, pretože prirodzená priedušnosť bráni vzniku podráždenia pokožky.
 • Žiadne zbytočné chemikálie. Plienky neobsahujú žiadne parfémy, chlór, latex, TBT (tributyltín), farbivá, ftaláty ani dioxíny. Sú čisté a vďaka tomu nedráždia pokožku.
 • Bežné plienky obsahujú veľa plastu, väčšina dokonca 80%, čo môže byť obzvlášť pre detskú citlivú pokožku toxické. S plienkami Eco by Naty je na detskej pokožke 0% plastu. Presvedčí vás nulový plastový alebo chemický zápach pri otvorení balenia.
 • Novo obsahujú savejšie jadro, ktoré lepšie absorbuje tekutiny a uchováva zadoček v suchu. Tu rozhodne neplatí, že ekoplienky nevydržia toľko, čo konvenčné plienka!
 • Novo upravené silnejšie pásiky sa starajú o to, aby plienka lepšie sedela a nikde nepretekala.
 • Krásny a jemný švédsky dizajn je príjemným bonusom pri každom prebaľovaní. Potlač je samozrejme bezpečná, neobsahuje žiadne kovy a dieťatko nijako neohrozuje.
 • Plienky sú veľmi jemné nielen svojim škandinávskym dizajnom - na dotyk pôsobia takmer ako látkové plienky.
 • 100% kompostovateľný obal plienok, nezávisle certifikované „OK Compost“.
 • Eco by Naty je kvalitná švédska značka fungujúca už od roku 1994. Zakladateľka Marlene Sandberg vtedy prvýkrát predstavila svetu ekologickejšiu jednorazovú plienku.
 • Na výrobu plienok sú použité obnoviteľné zdroje energie.

Eko plienky Eco by Naty nie sú ekologické a bezpečné len tak z pleziera. Obdržané certifikácie dokladajú ich nezávadnosť a šetrnosť, ktoré zaručujú nestranné organizácie. Akými certifikátmi sa môžu pochváliť?

 • "OK Biobased" (Vincotte) - prvé ekoplenky na svete s touto certifikáciou. Vincotte je jedna z najviac náročných svetových neziskových organizácií, ktorá týmto potvrdzuje veľké množstvo použitých obnoviteľných surovín vo výrobe plienok.
 • ASTM - plienky boli testované pre obnoviteľnosť podľa ASTM D6866. ASTM je nezávislá nezisková organizácia stanovujúca medzinárodné štandardy pre materiály, produkty, systémy a služby.
 • Použitá odbúrateľná celulóza pochádza zo škandinávskeho lesa a má FSC certifikáciu - zaručuje, že drevo, z ktorého je predmet vyrobený, pochádza z lesa, ktorý je obhospodarovaný šetrným spôsobom s ohľadom na princípy trvalej udržateľnosti.
 • Oeko-tex Standard 100 - potvrdzuje neprítomnosť nežiaducich chemických látok.
 • V-Label - medzinárodne uznávaný registrovaný symbol pre označenie vegánskych a vegetariánskych produktov a služieb.

Plienky sú určené pre deti s hmotnosťou 7 – 18 kg.

Balenie obsahuje 44 ks plienok.

Vyvinuté a navrhnuté vo Švédsku, vyrobené v Turecku.

Souvisejici

Sleva 31% AKCIA

Kúpacia maňuška - kačenka (bavlna), Kikko

Skladom 1 kus.
4,79 € 3,29 €
Sleva 51% AKCIA

Eko Brouček Kočíkový kolíček SIVÝ

Skladom 311 kusov.
2,46 € 1,21 €