Anavy Nočná-batoľacia plienka Tmavo fialová SZ

Katalogové číslo: 702912

Perfektné riešenie nočného prebaľovania pre väčšie bábätká a batoľatá - najsavšia plienka v našej ponuke, úžasne mäkká a pohodlná.

18,71 €
Sleva 5%
17,75 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Farba: fialová tmavá
  • Výrobca: Anavy
  • Zapínanie: suchý zips

Popis

Anavy Nočná-batoľacia plienka Tmavo fialová na suchý zips

Najsavšia úžasná mäkká plienka je vhodná najmä pre požitie v noci alebo pre batoľatá. Plienka sa predáva bez savých jadier, pre väčšiu variabilitu. K plienke odporúčame dokúpiť bambusové savé jadro dlhé alebo viacvrstvové s vysokou absorbciou. Proti pretečeniu chráni jemné gumičky v páse a okolo nožičiek.

TIP Eko Broučka:  Pre deti, ktorým v noci vadí mokrá plienka, môžete použiť flísovú separačnú vložku, ktorá zaistí pocit sucha.

Dve varianty savých jadier:

  • Bambusové savé jadro nočné dlhé - (rozmer 80 x 12 cm) - najsavšie savé jadro z ponuky od Anavy. Vhodné najmä na použitie v noci. Možnosť zložiť vkladačku dopredu pre chlapčekov. Savé jadro sa pripevní pomocou dvoch patentiek.

anavy_nocni_batoleci_plenka_nocni_dlouha_vkladaci_plena

  • Bambusové savé jadro nočné viacvrstvové - (rozmer 36 x 40 cm) - viacvrstvové bambusové savé jadro je extrémne savé. Viacvrstvová plienka má dve patentky na upevnenie do nočnej/batoľacej nohavičkovej plienky a tým sa zaistí, že plienka zostane na svojom mieste.

anavy_nocni_batoleci_plenka_nocni_vicevrstva_plena

Pre koho je vhodná nočná/batoľacia nohavičková plienka?

 Pre deti od 7 kg do cca 18 kg, ktoré veľmi cikajú cez deň alebo cez noc, pre menšie deti na noc odporúčame rastúcu nohavičkovú plienku.

Ako používať?

Cez plienku je potrebné obliecť nepremokavé vrchné nohavičky. Odporúčame najmä vlniačky, ktoré sú veľmi priedušné.

Starostlivosť:

Prací štítek plenky Anavy

Plienky dosiahnu maximálnu savosť po niekoľkých vypraniach. Odporúčame prať na 60 °C, skladovať na sucho vo vedierku. Sušiť môžete voľne aj v sušičke na šetrný program. Nepoužívajte aviváž ani bielidlá na báze chlóru. Soľ na škvrny či agresívnejšie pracie prostriedky môžu spôsobiť vyblednutie farieb a potlačí.

Materiál:

  • vnútorná vrstva (podšívka): 67% viskóza (bambus), 33% polyester (z recyklovaných PET fliaš)
  • vonkajšia dekoratívna vrstva: vzorovaný bavlnený úplet - 95% bavlna, 5% elastan alebo bavlnený velúr 80% bavlna, 20% polyester

Všetky materiály sú certifikované pre deti do 3 rokov. Použitá gumička neobsahuje latex. Na plienkach môžu byť značky z výroby, ktoré po vypraní zmiznú. Farba patetnkov a lemovania sa môže líšiť od farby na fotografii. Vždy sa volia farebne ladiace patentky a obšitie.
Plienky sú navrhnuté a vyrobené
 ČR.

Video ako na to: