Vinum gél, Missiva - 500ml

Katalogové číslo: 0117.500

chladivý gél s rastlinnými výťažkami

24,38 €
Sleva 5%
23,12 €
24,38 €
Sleva 5%
23,12 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Vinum gél, Missiva

Osviežujúci a jemne chladivý Vinum gél je prelomovou novinkou v sortimente.
Po aplikácii tohto gélu budete zaručene prekvapení.

Zo skúseností našich spotrebiteľov, ktorí gél testovali už v priebehu vývoja, keď po aplikácii na stuhnuté kĺby, opuchnuté nohy a iné nepríjemné pomliaždenie kože, kĺbov, svalov atď., s nadšením oznamujú, že im gél pomáha uvoľniť napätie a stuhnutosť kĺbov, významne znižuje opuchy a uľavuje od nepríjemných až bolestivých pocitov, vrátane chronických bolestí a reumatoidnej artritídy. Blahodarný účinok sa v mnohých prípadoch dostavuje už po piatich minútach.

Obsiahnuté aktívne látky:

Extrakt z listov Viniča vínnej obsahuje množstvo flavonoidov, z ktorých je najdôležitejšia skupina antokyanov – prírodné super-antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť telo a zahnať vírusy, infekcie a zápaly. Bolo preukázané, že majú vplyv na lepšie prúdenie krvi a znižovanie opuchov. Ďalej obsahuje polyfenoly, ktoré sú opäť silnými antioxydantmi.
Extrakt z kvetu Arniky horskej obsahuje množstvo prírodných látok, predovšetkým sesquiterpene laktóny a flavonoidy, u ktorých bol preukázaný ich protizápalový účinok.
Extrakt z Arniky horskej tradične prináša úľavu pri problémoch z pomliaždenia kože, svalov a kĺbov.
Extrakt z kvetu Ibišteka obsahuje množstvo AHA kyselín na zlepšenie vzhľadu pokožky.
Ďalej obsahuje hydratačnú zložku a silicu z Mäty piepornej pre jej antiseptické a vonné účinky.
Alkohol – prekrvenie pokožky
Mentol - prekrvenie pokožky, príjemný chladivý pocit
Bez parfumu a konzervantov.

Návod na použitie:

Gél vmasírujte na vopred očistenú pokožku. Nepoužívajte na poranenú alebo podráždenú pokožku a do zábalov. Vyvarujte sa kontaktu s očami a sliznicami. Len na vonkajšie použitie.

Zloženie:

Aqua, Alcohol denat., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Arnica Montana Flower Extract, Glycerín, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract Piperita Oil, Mentol, Sodium Hydroxide

Podľa súčasnej legislatívy EÚ u byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – hoci sa ony bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ nejde o farmaceutickou firmou registrovaný liek.