Permon U Premium univerzálny prací gél, Missiva 5l

Katalogové číslo: 0001.5

Permon U Premium je ekologický, vynikajúci univerzálny, tekutý, vysoko koncentrovaný prípravok na pranie farebnej i bielej bielizne (okrem vlny a hodvábu) vo všetkých typoch práčok pri teplotách 10 – 60°C. Obsahuje zložky účinne chrániace farby.

82,79 €
Sleva 5%
78,62 €
82,79 €
Sleva 5%
78,62 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Missiva Permon U Premium univerzálny prací gél

Permon U Premium je vynikajúci univerzálny, tekutý, vysoko koncentrovaný prípravok na pranie farebnej i bielej bielizne (okrem vlny a hodvábu) vo všetkých typoch práčok
pri teplotách 10 – 60°C. Obsahuje zložky účinne chrániace farby. V kombinácii s bieliacou zložkou Permon B Percarbonát aj na bielu bielizeň. Jeho súčasťou je veľmi účinný ekologický systém zmäkčujúci vodu pracieho kúpeľa. Tým sa výrazne zvyšuje pracia účinnosť mydlovej zložky prípravku (mydlo v tvrdej vode vločkuje a neperie), ktoré je inak dosahované za pridanie Permonu Z. Navyše je vybavený najmodernejším enzymatickým komplexom – 6 enzýmov, ktoré zvyšujú praciu účinnosť a ošetrujú vlákno. Bielizeň je po vypraní mäkšia aj bez použitia Permonu M.

Používaním ekologického pracieho programu Permon získate:

  • spokojnú zdravú pokožku a príjemný pocit pri nosení bielizne
  • vysokú životnosť farebnosti a kvality tkanín
  • mäkšia bielizeň aj bez použitia Permonu M
  • sviežu vôňu jarnej prírody
  • úsporu elektrickej energie tým, že Permon U Premium je účinný aj pri veľmi nízkych teplotách 10 – 40°C. Bieliaca zložka má najvyššiu účinnosť v studenej vode.
  • dobrý pocit z toho, že šetríte prírodu od fosfátov a zeolitov
  • súčasne s praním aj čistenie práčky
  • prípravok neobsahuje plnidlá, šetríte teda množstvo vody určenej na plákanie bielizne
  • dobrý pocit z toho, že šetríte zdravie, prírodu, čas aj peniaze

Návod k použitie:

Obsah 1l výrobku je na 22 práčok pri dávkovaní 45 ml na 4,5 kg bielizne. Vyperie aj veľmi znečistené prádlo. Preto, prosím, vyskúšajte, koľko ml Permonu U Premium vyperie vašu bielizeň. Zo skúseností spotrebiteľov stačí 20 ml pracieho gélu Permon U Premium na bežné pranie bielizne, potom je 1l Permonu U Premium na 50 práčok.
Tkanina je po vypraní na dotyk mäkká, pretože sa na nej neusadzujú nerozpustné vápenaté a horečnaté soli.