Nobilis Tilia Bio jemný olej Matýsek 1000ml

Novinka

Katalogové číslo: NTN1926.1000

Maximálne šetrná starostlivosť o citlivú detskú pokožku. Pre extrémne citlivú pleť.

39,75 €
Sleva 5%
37,75 €
39,75 €
Sleva 5%
37,75 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Nobilis Tilia Bio jemný olej Matýsek 1000ml

Jemný detský BIO olej predstavuje výnimočne šetrnú starostlivosť o citlivú pokožku detských telíčok už od narodenia. Starostlivo vybrané rastlinné oleje – mandľový a marhuľový, podporujú správnu a ochrannú funkciu kožného mikrobiomu. Obsahujú vitamíny ako A, E a prírodné antioxidanty. Tenkú a citlivú pokožku novorodencov zvláčňujú, vyživujú a chránia pred vysušením. Ľahká konzistencia nezaťažuje a nezanecháva pocit mastnoty. Svojím zložením nedráždi pokožku a nenarúša čuchovú väzbu medzi mamičkou a bábätkom. Jemná masáž zároveň pomáha uvoľniť svalové napätie. Čisto prírodné látky zaručujú tú najjemnejšiu starostlivosť a maximum účinkov. Olej je vhodný aj na starostlivosť o predčasne narodené deti.

Ako sa používa

Primerané množstvo oleja nalejte do dlaní a jemne vmasírujte do čiastočne vlhkej pokožky po kúpeli. Po použití zostáva pokožka dlhodobo vyživená a hladká bez pocitu mastnoty.

Komu urobí radosť

Všetkým mamičkám a oteckom, ktorí hľadajú pre svoje deti výnimočne šetrnú prírodnú starostlivosť. Zároveň chcú prehĺbiť spoločné puto s bábätkom pomocou nežnej a láskyplnej masáže, ktorá znižuje pocity napätia a zlepšuje kvalitu spánku.

Kompletné zloženie

  • Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandľový rastlinný olej v bio kvalite)
  • Prunus Armeniaca Kernel Oil (marhuľový rastlinný olej)
  • Squalane (fytoskvalen, rastlinný lipid)
  • Tocopherol (vitamín E, antioxidant)
  • Helianthus Annuus Seed Oil (slnečnicový olej
  • Bisabolol (alfa-bisabolol, upokojujúca zložka).