Jack N´Jill Prírodná detská zubná pasta Bez príchute 50g

AKCIA

Katalogové číslo: 521501.01

MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST DO 27.7.2023

Kúzelná zmes prírodných chutí so 40% xylitolu a nechtíka. Vhodná už od prvého zúbku.

Vyberte: Príchute.

Príchute:
7,38 €
Sleva 24%
5,58 €
7,38 €
Sleva 24%
5,58 €
7,38 €
Sleva 24%
5,58 €
7,38 €
Sleva 24%
5,58 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Jack N´Jill Prírodná detská zubná pasta Bez príchute 50g

Absolútne najbezpečnejšia prírodná zubná pasta pre deti bez príchute v minimalistickom recyklovateľnom balení bez BPA. Zubná pasta obsahuje iba prírodné zložky, je hypoalergénna a pre deti nepredstavuje žiadne riziko pri prehltnutí. Pasta je vhodná od prvých zúbkov a je jednoducho MŇAM!

Prírodné zložky ako xylitol a nechtík pomáhajú upokojovať ďasná a bojujú proti zubnému kazu.

Prírodná zubná pasta Jack N' Jill dostala certifikáciu COSMOS Natural Standard Ecocert. Ecocert je popredný svetový špecialista na certifikáciu udržateľných postupov a ekologických produktov.

Zubná pasta je vyrobená v Austrálii, certifikovaná Cruelty Free, Vegan, bez lepku, bez cukru, bez obsahu fluoridov, bez pridaných farbív, bez SLS (Sodium Lauryl Sulfate).

Návod na použitie:

Naneste na zubnú kefku malé množstvo pasty vo veľkosti zrnka hrachu. Prostredníctvom minimálneho tlaku čistite zuby krúživými pohybmi 2x denne.

Zloženie:

Xylitol (Xylitol z NON GMO kukurice), Purified Water (čistená voda), Glycerín (rastlinný glycerín z kokosu), Silica (silika), Xanthan Gum (xantánová guma), Potassium Sorbate (sorban draselný), Citric Acid (kyselina citrónová)