ZDRAVÁ LAHEV® 0,7l TATRA Dakar (limitovaná edícia)

Novinka

Katalogové číslo: ZL0302

Zdravá lahev® na pitie českej kvality je ideálna na vodu, studené, teplé aj sýtené nápoje.

12,46 €
Sleva 5%
11,83 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

ZDRAVÁ LAHEV® 0,7l TATRA Dakar (limitovaná edícia)

Zdravá lahev® na pitie českej kvality je ideálna na vodu, studené, teplé aj sýtené nápoje. Fľaša je vyrobená z unikátneho medicínskeho materiálu, ktorý neobsahuje ftaláty, zmäkčovadlá, BPA, BPS a BPF. Jedná sa o unikátny český výrobok, ktorý je určený všetkým bez rozdielu – deťom, ženám, mužom aj seniorom.

Fľaša sa ľahko udržuje, neponíma pachy a netvorí sa v nej plesne. Stačí po bežnom používaní fľašu vypláchnuť horúcou vodou alebo dať do umývačky, po umývaní vždy nechať dokonale vyschnúť a skladovať otvorené. Pre najvyššiu starostlivosť je možné fľašu vyvariť na 100°C počas 5 minút. Možno ohrievať aj v mikrovlnnej rúre.

Zdravú fľašu je možné ľahko plniť a čistiť vďaka širokému otvoru. Jednotlivé časti viečka je možné rozobrať a vyčistiť zvlášť. Zátku je možné vybrať von silnejším potiahnutím nahor. Pravidelne kontrolujte aj tesniaci krúžok, ktorý zabraňuje nechcenému úniku nápoja.

Fľašu môžete používať veľa rokov a pritom ju raz za čas za pár korún „omladiť". Zakúpením náhradných dielov je možné ľahko a výrazne predĺžiť jej životnosť. Tým šetríte svoje peniaze aj životné prostredie. V zime aj lete sa hodia na mieru šité neoprénové termoobaly, ktoré fľašu ochráni a zároveň udrží dlhšie Váš nápoj v požadovanej teplote.

Náhradné diely, ktoré je možné u nás dokúpiť:

Príslušenstvo:

  • Termoobal - slúži nielen na uchovanie teploty nápoja, ale aj ako ochrana samotnej fľaše napr. pred nárazmi či iným mechanickým poškodením.

Materiál:

  • medicínsky polypropylén špeciálne vyvinutý na lekárske a farmaceutické účely

Veľkosť:

  • priemer 75 mm, výška 230 mm

Atesty:

Zdravá lahev® spĺňa najnovšie požiadavky na zdravotnú nezávadnosť výrobkov určených na styk s potravinami v rámci platnej legislatívy:
Vyhláška Ministerstva zdravotníctva č. 38/2001 Sb. ze dne 19. januára 2001 o hygienických požiadavkách na výrobky určené na styk s potravinami a pokrmami v znení neskorších predpisov.
Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1935/2004 ze dne 27. októbra 2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami v znení neskorších predpisov.
Nariadenie komisie (EU) č. 10/2011 ze dne 14. januára 2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami v znení neskorších predpisov.
Zdravá lahev® bola testovaná: Inštitút pre testovanie a certifikáciu, a.s. Zlín, Atest č. 472104756