Yellow&Blue Čistič skiel s BIO pomarančovou a citronelovou silicou 5l

Katalogové číslo: 3203.5

Prírodný čistič sklenených povrchov. Účinne a šetrne čistí povrchy od vody, zaschnutých kvapiek, prachu, mastnoty i odtlačkov.

Vyberte: Objem.

Objem:
6,21 €
Sleva 27%
4,54 €
36,63 €
Sleva 5%
34,79 €
36,63 €
Sleva 5%
34,79 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Prírodný čistič sklenených povrchov. Vhodný na okná, zrkadlá, sklokeramické varné dosky, sklenené stolíky a sklenené výplne skríň. Účinne a šetrne čistí povrchy od vody, zaschnutých kvapiek, prachu, mastnoty i odtlačkov. Rýchlo schne a nezanecháva šmuhy. Vhodný aj na nerezové a plastové povrchy.

Čo je to a ako to funguje

Prostriedok na čistenie okien a ďalších sklenených povrchov má vynikajúci účinok na špinavé a mastné povrchy. Okrem toho krásne prevonia priestor vďaka obsahu BIO esenciálnych olejov.
Na vnútorných stranách okien funguje aj bez predchádzajúceho umytia a dá sa aplikovať priamo na znečistený povrch. Vonkajšie strany okien odporúčame najprv umyť vodou s Univerzálnym čističom na povrchy od Tierra Verde.

Ideálne riešenie, ak:

  • Chcete mať všetky sklenené povrchy lesklé a bez šmúh. - Výrobok je vysoko efektívny a prináša vynikajúci výsledok. Stačí pár ťahov a povrch sa perfektne leskne.
  • Je pre vás čisté prírodné zloženie prioritou. - 99 % zložiek tohto čističa získavame v prírode, preto je skvelým variantom pre vás, ktorým na zložení prípravku na upratovanie domácnosti skutočne záleží. Našu ekologickú receptúru tvoria 4 zložky: rastlinný alkohol, kyselina citrónová, tenzid čisto prírodného pôvodu a vonné BIO silice. Základ čističa – alkohol – povrchy odmasťuje, zanecháva ich bez šmúh a urýchľuje schnutie. Prírodné tenzidy spoľahlivo odstraňujú prach aj všetky zaschnuté nečistoty. Kyselina citrónová odstraňuje vodný kameň a leští.
  • Hľadáte vegánske prostriedky. - Vyberáme prednostne rastlinné zložky. Čistič sme vyvinuli na čisto rastlinnej báze. Neobsahuje žiadne živočíšne zložky.
  • Preferujeme prostriedky bez umelých parfumov s príjemnou prírodnou vôňou. - Čistič skiel sviežo vonia vďaka obsahu BIO silíc z pomaranča a citronely.
  • Chcete sa o domácnosť starať udržateľným spôsobom. - Čistič sa v prírode ľahko a rýchlo odbúrava. Nezostávajú po ňom nežiadúce zvyšky náročné pre životné prostredie. Spĺňa prísne kritéria najnáročnejšieho európskeho certifikátu Ecogarantie.  

Na čo sa používa

Na čistenie povrchov vo vnútorných priestoroch ako sú okenné tabule, zrkadlá alebo sklenené výplne skríň. Vyčistí aj nerezové a plastové povrchy a odstráni aj odtlačky prstov z kovových povrchov.
Skleněné povrchy ve venkovních částech nejprve umyjte vodou s Univerzálním čističem na povrchy od TIERRA VERDE. Mokrá okna pak setřete gumovou stěrkou. Na závěr okna doleštěte Čističem skel s BIO pomerančovou a citronelovou silicí.

Ako sa používa

Prostriedok nastriekajte na znečistený alebo už umytý povrch a zotrite alebo doleštite suchou mäkkou handričkou. Odporúčame použiť Utierku froté z bambusu a biobavlny od Tierra Verde.

Na čo si dať pozor

Nepoužívajte na materiály, ktoré by mohli byť poškodené pôsobením kyselín a organických rozpúšťadiel. Ak si nie ste istý druhom materiálu, vyskúšajte čistič najprv na menej viditeľnom či skrytom mieste ošetrovaného predmetu.

Zloženie

Lieh denat.,  < 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, kyselina citrónová, pomarančová a citronelová silica v biokvalite (Citrus sinensis, Cymbopogon winterianus), limonene, geraniol.

Dodatok: Suroviny sú zvolené tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Netestováno na zvieratách.

Výrobok neobsahuje ropné deriváty, fosfonáty, chlór, enzýmy, optické rozjasňovače, syntetické parfumy ani farbivá.