Weleda Nechtíkový ochranný balzam 30ml

Novinka

Katalogové číslo: W0007

Spoľahlivá ochrana jemnej detskej pokožky najmä v nepriaznivom počasí. Chráni a päsťou citlivú pokožku tváre dojčiat i detí.

8,36 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Weleda Nechtíkový ochranný balzam 30ml

Vychutnajte si v chladných mesiacoch pohľad na ružovoučké tváričky vášho dieťaťa, ktoré dokonale chránia prírodný, bohatý balzam s nechtíkom lekárskym. Už od narodenia milujú deti čerstvý vzduch, ich jemná pokožka sa však zatiaľ nedokáže sama dokonale ochrániť a odolať tak vonkajším vplyvom. Vďaka tomuto bohatému balzamu s organickým mandľovým olejom, vyživujúcim lanolínom a upokojujúcim extraktom z nechtíka jej môžete pomôcť podporiť jej prirodzenú bariéru. Krém je výsledkom päťdesiatročnej skúsenosti spoločnosti Weleda s detskými produktmi a jej spolupráca s pôrodnými asistentkami a mamičkami.

Výhody:

Spoľahlivo chráni pokožku v nepriaznivom počasí, najmä keď je vonku veterno a mrzne. Balzam vo svojom zložení neobsahuje vodu, vyživuje a upokojuje pokožku. Dermatologické testy potvrdzujú dobrú znášanlivosť prípravku aj u detí s vysoko citlivou pokožkou.

Ako sa používa:

Šetrne naneste malé množstvo na tvár a ruky dieťaťa a rozotrite. Krém sa dobre rozotiera a rýchlo vstrebáva. Vhodný od prvého dňa života, aj pre dospelých s citlivou pleťou.

Zloženie:

Sezamový olej, mandľový olej, lanolín, včelí vosk, extrakt z kvetov nechtíka lekárskeho, vonné látky*, limonén*, linalol*, geraniol*, citral*
* z prírodných éterických olejov

Objem: 30ml
Výrobca: Weleda