Weleda Nechtíkový detský krém 75ml

Novinka

Katalogové číslo: W0006

Bohatý intenzívny telový krém starajúci sa o jemnú detskú pokožku. Doprajte detskej pokožke jemnosť a poriadnu dávku hydratácie.

8,36 €

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Weleda Nechtíkový detský krém 75ml

Pokožka novorodencov má pred sebou dlhú cestu a musí sa toho ešte veľa naučiť. Poskytnite jemnej detskej koži všetko, čo potrebuje, aby dokázala odolať vonkajším vplyvom. Čistý mandľový a sezamový olej vyživujú pokožku a podporujú jej prirodzené funkcie, včelí vosk a lanolín podporujú hydratáciu pokožky, výťažky z nechtíka lekárskeho a harmančeka majú hojivé a upokojujúce účinky.

Suchá pokožka môže potrápiť bábätká aj malé deti. Je to spôsobené hneď niekoľkými faktormi - podráždením v oblasti plienok, nepriaznivým počasím alebo suchým vzduchom z vykurovaných miestností. Bohatý telový krém je obzvlášť vhodný pre suchú pokožku, ktorú dokáže brániť pred stratou hydratácie. Krém je výsledkom päťdesiatročných skúseností, počas ktorých Weleda pomáha predovšetkým detskej pokožke pripraviť sa na okolitý svet.

Výhody:

Ochrana, intenzívna starostlivosť a upokojenie detskej pokožky, ktorú udržuje jemnú a hladkú. Bez syntetických konzervačných látok, parfumácie, farbív a surovín získaných z minerálnych olejov. Dermatologicky testované. Vhodný pre vegetariánov.

Ako sa používa:

Krém rozotrite na telo aj tvár dieťaťa. Môžete ho používať aj v oblasti plienok, pokiaľ nie je pokožka náchylná k vyrážke. Vhodný od prvého dňa života, pre deti aj dospelých s citlivou pleťou.

Zloženie:

Sezamový olej, voda, lanolín, glycerín, alkohol, hydrolyzovaný včelí vosk, glyceryl oleát, kaolín, oxid kremičitý, extrakt z kvetov nechtíka lekárskeho, vonné látky*, limonén*, linalol*, geraniol*, citral*
* z prírodných éterických olejov

Objem: 75ml
Výrobca: Weleda