Weleda Detský zubný gél 50ml

Novinka

Katalogové číslo: W0011

Prírodná starostlivosť pre citlivé mliečne zúbky malých detí. Deťom náš zubný gél naozaj chutí a vďaka tomu ich ľahšie naučíte návyky správnej ústnej hygieny. Zloženie bez fluoridu je pre prvé zúbky ideálne.

5,96 €

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Weleda Detský zubný gél 50ml

Doprajte prvým zúbkom vašich detí čisto prírodnú starostlivosť. Detský zubný gél od Weledy nepení a postará sa o zúbky po celú dobu ich rastu. Účinne predchádza vzniku zubného kazu na princípe odstránenia zubného povlaku. Zatiaľ čo sa o zdravé ďasná i celú ústnu dutinu stará extrakt z nechtíka lekárskeho, oxid kremičitý zaisťuje dôkladné čistenie.
Vďaka sviežej chuti po fenikle a mäte piepornej sa čistenie zubov stane pre vaše deti obľúbeným rituálom. Len to najlepšie z prírody, čo si malé zúbky zaslúžia.

Výhody:

Gél neobsahuje fluorid ani žiadne zložky, ktoré by pri prehltnutí mohli vyvolať problémy. Neobsahuje cukor ani umelé sladidlá. Príjemnú chuť mu dodávajú čisto prírodné éterické oleje. Certifikovaná prírodná zubná starostlivosť vyvinutá v spolupráci so zubnými lekármi. Vhodný pre vegánov.

Ako sa používa:

Naneste na vlhkú kefku. Pravidelné čistenie zubov ráno a večer Detským zubným gélom pomáha brániť tvorbe povlaku a chráni pred zubným kazom.

Zloženie:

Glycerín, voda, oxid kremičitý, alginát sodný, extrakt z kvetov nechtíka lekárskeho, mandľový olej, eskulín, aróma*, limonén*
* z prírodných éterických olejov

Objem: 50ml
Výrobca: Weleda