Weleda BIO Rakytníková šťava 250ml

Novinka AKCIA

Katalogové číslo: W7002

Rakytník podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Vitamíny (predovšetkým vitamín C) a antioxidanty získané z vyzretých bobúľ rakytníka v jednej sklenenej fľaštičke.

15,96 €
Sleva 20%
12,76 €

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Weleda BIO Rakytníková šťava 250ml

Bobule rakytníka sú bohaté na vitamín C a ďalšie cenné vitamíny a antioxidanty (vitamín A, betakarotén, flavonoidy). Rakytník prispieva k normálnej činnosti a odolnosti imunitného systému, podporuje správne trávenie aj normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému.
Rakytníková šťava sa vyrába šetrnými metódami z čerstvých, na slnku dozretých plodov rakytníka. Na rozdiel od BIO Rakytníkového sirupu nie je sladená, jej účinok je koncentrovanejší a je vhodná aj pre diabetikov.

Dávkovanie:

Ľubovoľné množstvo BIO rakytníkovej šťavy rozmiešajte v pohári vody alebo čaju a získate osviežujúci a posilňujúci nápoj jedinečnej chuti. Šťavou je možné ochutiť aj tvaroh, jogurt či müsli.

Zloženie:

Šťava a dužina z plodov rakytníka*
* z ekologického zberu vo voľnej prírode, biologického alebo bio-dynamického poľnohospodárstva

Výživový doplnok

Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí. Po otvorení dobre uzavrite a skladujte v chladničke. Spotrebujte počas nasledujúcich 4 týždňov. Minimálna trvanlivosť je uvedená na spodnej strane obalu.

Objem: 250ml
Výrobca: Weleda