Weleda Aromatické bylinkové mydlo 75g

Katalogové číslo: W3305

Sprchové mydlo s bambuckým maslom a povznášajúcou a osviežujúcou vôňou. Starajte sa o svoju pokožku, rozmaznávajte zmysly a minimalizujte množstvo plastového odpadu.

5,79 €
Sleva 5%
5,50 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Weleda Aromatické bylinkové mydlo 75g

Starajte sa o svoju pokožku, rozmaznávajte zmysly a minimalizujte množstvo plastového odpadu. Osviežte svoju myseľ pôsobivou kvetinovou zmesou s povzbudzujúcou vôňou ružového geránia a vavrínom kubébovým. Vôňa tvorená 100% prírodnými esenciálnymi olejmi sa vďaka horúcej pare rozvinie, aby vám priniesla jedinečný harmonizujúci zážitok. Biologicky odbúrateľná receptúra 100% prírodného pôvodu sa stará o vašu pokožku a zanecháva ju čistú a prevoňanú. Krémová pena obohatená o organické bambucké maslo a rastlinný glycerín bude vašu kožu rozmaznávať a dôkladne čistiť - všetky benefity, na ktoré ste u Weledy zvyknutí, teraz získate v tuhej podobe! Pena sa ľahko oplachuje - môžete tak počas sprchovania vypnúť vodu a trochu ju tým ušetriť!

Výhody:

Jedno mydlo vydrží približne tak dlho, ako dve 150ml balenia sprchových krémov od Weledy. Je balené do papiera, ktorý obsahuje minimálne z 55% recyklovanej materiály a možno ho ľahko znova recyklovať. Čistá tak bude nielen vaša pokožka, ale aj svedomie. Dermatologicky testované.

Ako sa používa:

Mydlo napeňte, vmasírujte do pokožky a dôkladne opláchnite. Po použití nechajte mydlo voľne uschnúť.

Zloženie:

Palmát sodný, Voda, Glycerín, Kokoát sodný, Vonné látky*, Citral*, Bambucké maslo, Coconut Acid, Chlorid sodný, Citrát sodný, Kyselina fytová, Limonen*, Linalool*, Citronelol*, Geraniol*
*z prírodných éterických olejov

Hmotnosť: 75g
Výrobca: Weleda