Tierra Verde Prášok do umývačky riadu 250g (vrecko)

AKCIA

Katalogové číslo: 3005.0250

Účinný prostriedok z ľahko odbúrateľných látok pre domáce umývačky, ktorý si poradí aj so silno znečisteným riadom. Perkarbonát sodný má schopnosť vyčistiť silno znečistený riad a odstrániť usadeniny od kávy, čaju a ďalšie ťažko odstrániteľné škvrny. Neobsahuje ropné deriváty, chlór, enzýmy, syntetickú parfumáciu ani farbivá.

Vyberte: Hmotnosť.

Hmotnosť:
3,12 €
Sleva 25%
2,33 €
9,96 €
Sleva 29%
7,04 €
3,12 €
Sleva 25%
2,33 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Prášok do umývačky riadu

Prášok do umývačky riadu na báze perkarbonátu sodného. Poradí si aj so silno znečisteným riadom.

Na čo sa používa

  • na umývanie riadu v umývačke
  • pre všetky typy domácich umývačiek

Ako sa používa

Do zásobníka na umývací prostriedok nasypeme 1 kopcovitú lyžicu prášku (cca 20 g) alebo dávkujeme podľa veľkosti umývačky a zásobníka. Pre dokonalý výsledok umývania odporúčame použiť SOĽ DO UMÝVAČKY a LEŠTIDLO - OPLACH DO UMÝVAČKY. Dávkovanie soli a leštidla nastavte podľa návodu na vašej umývačke a tvrdosti vody. Pri silne znečistenom riade pridáme lyžicu bieliaceho prášku PUER. Účinky zosilni aj BIKA - JEDLÁ SÓDA, ktorá zároveň zbaví umývačku prípadného zápachu.

Pre dobrý výsledok "ekoumývačkovania“ je tiež potrebné prístroj pravidelne čistiť. Ako správne udržiavať umývačku riadu, sa dočítate v záložke Časté otázky. 

Možno Vám vŕta v hlave

Prečo obal prášku do umývačky obsahuje aj plast?

Aj keď sa baleniu do plastu vyhýbame, Prášok do umývačky by v papierovom obale navlhol a hrudkovatel. Plastové uzatvárateľné sáčky, v ktorých ho teraz vysielame do sveta, sme používali pred Obalovou evolúciou. Akonáhle minieme zvyšok ich zásob, prejdeme na balenie s čo najmenším podielom plastu (papierový sáčok a tenký igelit). Sáčok vždy starostlivo uzavrite a skladujte v suchu.