Softshellové zateplené topánočky, zimné capáčky, čierna-tmavo modrá 0-6 mesiacov

Novinka

Katalogové číslo: 657303.1

Teplé, mäkké, barefoot strih. Nepadajú z nohy a dá sa v nich aj chodiť.

Vyberte: Veľkosť.

Veľkosť:
24,67 €
Sleva 5%
23,42 €
24,67 €
Sleva 28%
17,79 €
24,67 €
Sleva 5%
23,42 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Farba: čierna , modrá tmavá
  • Výrobca: Jožánek
  • Zapínanie: suchý zips
  • Veľkosť: 0-6 mesiacov

Popis

Softshellové zateplené topánočky, zimné capáčky, čierna-tmavo modrá 0-6 mesiacov

Tieto softshellové capáčky sú zateplené fleecom, nepadajú z nohy ani pri pohybe. Sú určené ako pre deti nesúce sa v šatke či nosidle alebo idúce v kočíku, tak ich deti využijú aj pri lezení aj občasnom ťapkaní.

Pretože sú celé látkové (bez podošvy), nie sú určené primárne na chodenie, ale vďaka tomu, že majú strih naozajstné topánky (resp. capáčiku), tak skvele držia na nohe aj za chôdze a občasné ťapkanie v nich pri vystúpení z nosidla alebo kočíka nie je problém.

Topánočky majú barefoot strih, ktorý kopíruje anatomický tvar nohy, v špičke sú dlhšie pri palci ako pri malíčku. Capáčky sú pekne široké cez prsty a umožňujú teda voľný pohyb prstov, ktoré sa tak aj lepšie zahrejú. Sú vhodné aj pre vysoký priehlavok, cez nízky priehlavok idú stiahnuť a zafixovať brzdičkou.

Švy sú vedené von, aby netlačili v topánke, a sú prekryté ešte prúžkom softshellu pre maximálnu vodeodolnosť švov.

Tabuľka veľkostí:

  vnútorná dĺžka vnútorná šírka
0-6 mesiacov 12 cm 6,5 cm
6-12 mesiacov 13 cm 7 cm
12-18 mesiacov 14 cm 7 cm
18-24 mesiacov 15 cm 7,5 cm

Materiál:

Softshell 100% PES + PU

Tip od Jožánka:

A prečo majú tieto topánky ten vystúpený lem okolo celého chodidla? Tento strih vznikol v spolupráci s našimi deťmi, ktoré neznášajú "čokoľvek v topánke", vrátane švov. Pri látkových topánkach býva so švami problém. Softshell je celkom tuhý materiál a vnútorný šev pri testovaní topánku zbytočne zmenšoval a robil menej komfortný. Šev je teda vedený von a olemovaný prúžkom softshellu tak, aby sme maximálne eliminovali možnosť pretečenia pri prípadnej chôdzi v mokrom prostredí.

Vyskúšali sme na svojich 4 deťoch naozaj veľa rôznych zateplených topánočiek do nosidla alebo kočíka a u všetkých sme mali pocit, že sú to skôr „vrecká na nohy“ ako topánky, a chôdza v nich bez výnimky nebola takmer reálna, stále skĺzavali z nohy. Na základe tejto skúsenosti vznikli práve tieto topánočky a sme na ne náležite hrdí. Ako sedí na nožičke za pohybu môžete vidieť napríklad na nasledujúcom videu. :-)