Separačná plienka flísová, Bamboolik

Katalogové číslo: 2059

0,83 €
Sleva 5%
0,79 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Separačná plienka je zázračný produkt pre moderných rodičov - slúži k rýchlemu a jednoduchému odstráneniu stolice a súčasne poskytuje dieťaťu pocit sucha i po pomočení.

Separačné plienky z tenkého polyesterového flísu s protižmolkovacou úpravou sa vkladajú do plienky ako 1. vrstva priamo k zadočku dieťaťa a zaisťujú mu pocit sucha. Po pokakaní z nich ide obsah jednoducho vyklopiť do záchoda alebo spláchnuť prúdom vody, potom sa perú v automatickej práčke s ostatnými plienkami.

Údržba je veľmi jednoduchá: Perte na 60 ° C v automatickej práčke, predpierať v ruke nie je nutné, stačí hrubšie nečistoty odstrániť do záchodu a plienku opláchnuť pod vodou alebo použiť program predprania vašej práčky. Bleskovo schnú i voľne zavesené, môžete ich sušiť aj v sušičke alebo na kúrení. Viac sa o údržbe dozviete v príbalovom letáku.

TIP:

Separačné plienky ako súčasť prípravy na tréning na nočník:

Flís udrží Vaše bábätko dokonale v suchu a pohodlí a je preto vhodný predovšetkým pre novorodencov a malé dojčatá. Tie sa tak učia, že "normálne je byť v suchu". V cca 6 mesiacoch veku môžeme začať separačné plienky v čase bdelosti a spoločných hier vynechávať, čím sa koža dieťatka dostane do kontaktu s materiálom plienky, ktorý je po počúraní mokrý na dotyk. Dáva tým dieťatku spätnú väzbu, že keď sa vyciká, "niečo sa stane". Dieťatko na novú situáciu reaguje, začne sa "ošívať" a pod., Čím dáva mamičke signál, že je pocikané. Keď mamička rýchlo zareaguje a dieťa prebalí, dáva dieťaťu jasnú informáciu: normálne je byť v suchu a keď dá mamičke vedieť, ona mu sucho zariadi.

Rozmer: 28 x 14 cm

Souvisejici

Sleva 30% AKCIA

Eko Brouček Separačná flísová plienka biela

Skladom 263 kusov.
0,83 € 0,58 €
Sleva 52% Výpredaj

Petit Lulu Viacvrstvová plienka zelená

Skladom 2 kusy.
12,04 € 5,83 €