Prací gél ATTITUDE s vôňou lúčnych kvetov 4l (náhradný kanister)

Katalogové číslo: BS1002171

Prací gél s výnimočnou sviežou vôňou lúčnych kvetov.

39,80 €

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Prací gél ATTITUDE s vôňou lúčnych kvetov 4l (náhradný kanister)

Prací gél ATTITUDE s NATURE+ technológiou inšpirovala sila prírody a vedy; berie ohľad na vás, vašu rodinu i celú planétu.

Vedeli ste, že väčšina pracích gélov obsahuje enzýmy, ktoré ľahko vytiahnu špinu z vášho oblečenia? Bohužiaľ tieto enzýmy tiež môžu dráždiť vašu pokožku aj citlivú pokožku vašich detí. Prací prostriedok ATTITUDE je z prírodných zdrojov, neobsahuje enzýmy, fosfáty ani optické rozjasňovače a zároveň je veľmi účinný na pranie bielizne celej rodiny.

Prací gél obsahuje len hypoalergénne zložky. Výrobca podrobil produkty rozsiahlemu testovaniu za účelom odstránenia všetkých bežných alergénov zo zloženia produktov. Obsahuje výťažky zo zeleného čaju, ktorý je známy svojimi antibakteriálnymi a antioxidačnými účinkami.

Vysoko koncentrovaný - balenie vystačí na 35 pracích dávok, čo je viac, než je u balenia tejto veľkosti štandardné.
Veľmi dobre funguje aj pri nízkych teplotách. Použiteľný v práčke aj na ručné pranie.
Možno použiť na prírodné aj syntetické materiály. Je vhodný ako pre bielu, tak pre farebnú bielizeň
.

S výnimočnou sviežou vôňou lúčnych kvetov.

Je vyrobený z vysoko účinných rastlinných prísad. Ekologický. Obsahuje viac ako 95 % biologicky rozložiteľných zložiek.

Má certifikáciu EcoLogo, ktorá ide ruka v ruke so záväzkom značky ATTITUDE šetrnosti k životnému prostrediu. Certifikácia súčasne zaručuje, že takto označené prípravky pre domácnosť boli podrobené prísnym vedeckým testom a/alebo vyčerpávajúcej kontrole tak, aby vyhoveli prísnym normám ekologickej šetrnosti tretích strán. Neprítomnosť škodlivých látok (ako napr. fosfátov, optických rozjasňovačov, farbív) je testovaná nezávislým laboratóriom. Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete.
Na výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.
100% recyklovateľný obal
.

Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete len zložky šetrné k nášmu zdraviu („worry-free ingredients“), a to bez kompromisov.

Snažíte sa obmedziť používanie plastov? Potom je tento náhradný kanister práve pre vás. Znížite ekologickú stopu a pritom nemusíte uberať na svojom pohodlí. Vďaka svojmu tvaru sa kanister dobre skladuje a plnenie v domácom prostredí je radosť. Malé gestá, ktoré majú veľký vplyv!

Balenie: 4l
Krajina pôvodu: Kanada

Zloženie:

voda, 5-15% rastlinné aniónové povrchovo aktívne látky (sodicum coco sulfát), 5-15% rastlinné neiónové povrchovo aktívne látky (lauryl glukozid), citrónan sodný, glukonan sodný, glycerín, extrakt zo zeleného čaju Camellia sinensis, metyldihydr ), amyl salicylate (z kvetov)