Plienky z biobavlny XKKO Organic 80x80 Bird Eye - Natural

AKCIA

Katalogové číslo: 80221

15,63 €
Sleva 23%
12,04 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Farba: nebielená
  • Výrobca: Kikko
  • Veľkosť: 80 x 80 cm

Popis

Plienky z biobavlny XKKO Organic 80x80 Bird Eye - Natural

Pridanou hodnotou je navyše prirodzená, čistá biobavlna pestovaná bez použitia chémie.
BIO bavlna s certifikátom GOTS (Global Organic Textile Standard) je pestovaná bez použitia chemických postrekov s využitím prírodných zákonitostí. Prirodzená biodiverzita, rotovanie pestovaných plodín a hnojenie kompostom udržujú pôdu zdravú a plnú živín. Namiesto chemických prípravkov sa zaburineniu predchádza jednoduchým vyplievaním a okopávaním, mulčovaním, efektívnejším zavlažovaním, pestovaním viacerých druhov rastlín pohromade. Používajú sa prírodné insekticídy a rôznymi postupmi (napr. vysadenie určitých plodín) sa podporuje výskyt prirodzených nepriateľov škodcov. Zber kvetov často prebieha ručne alebo šetrnejším spôsobom a bez použitia chemických látok na defoliáciu rastlín.

Zloženie: 100 % bavlna v biokvalite, certifikované GOTS

Rozmer: 80 × 80 cm

Hmotnosť: 79+ g/ks

Plošná hmotnosť: 160+ g/m2

Balenie: 5 ks

Atesty: Plienky XKKO Organic Staré časy vlastnia atesty požadované vyhláškou Ministerstva zdravotníctva ČR číslo 84/2011 Zb. špecifikujúce požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov. Plienky XKKO Organic Bird Eye získali akostnú značku Česká kvalita/Zaručená kvalita.

Pranie: 95 stupňov Celzia (dostatočná teplota na pranie, pri ktorej nedochádza k výraznému opotrebeniu plienok, je 60 stupňov Celzia)

Upozornenie: Pred prvým použitím plienky vyperte. Pri praní plienok nepoužívajte aviváž, znižuje nasiakavosť plienok. Po praní odporúčame mokré plienky manuálne vytiahnuť do pôvodného tvaru a veľkosti Praním plienok môže dôjsť k zmene veľkosti a tvaru plienok (zrazenie prípadne roztiahnutie) o +/−10 % Sušenie v sušičke sa neodporúča.

prac_symboly_95_xkko

 

Souvisejici

Sleva 30% AKCIA

Bambusové plienky 70x70cm - biele 3ks, T-tomi

Skladom 2 kusy.
13,71 € 9,62 €