Plienky Naty Maxi+ 9-20kg (25ks)

Katalogové číslo: BS020105

13,00 €

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Plienky Naty Maxi+ 9-20kg (25ks)

Predstavujeme novú generáciu plienok NatyNechajte sa prekvapiť novým designom plienokkto vás iste poteší. Obal plienok je novo 100% biologicky rozložiteľ. 

Pre deti s hmotnosťou 9 - 20 kg
25 ks plienok v balení. 
S plienkami Naty môžete prebaľovať vaše maličké bez obáv. Žiadne zbytočné chemikálie. Výhradne certifikovaný prírodný materiál dotýkajúci sa detskej pokožky.  
 
Certifikované „Swedish Asthma And Allergy Association“. „Swedish Asthma And Allergy Association“ je švédska národná asociácia usilujúca o zlepšenie životných podmienok ľudí trpiacich alergiami, intoleranciou, astmou a pod. 
Plienky sú neustále zdokonaľované najmä z dôvodu minimalizácie rizika vzniku alergií, ekzémov a zaparenín.  
 
Prvé ekologické plienky, ktoré sú certifikované "OK Biobased" (Vincotte). Vincotte je jedna z najviac náročných svetových neziskových organizácií, ktorá týmto potvrdzuje veľké množstvo použitých obnoviteľných
surovín pri výrobe plienok. Celá značka Eco by Naty má ďalej certifikáciu pre obnoviteľnosť ich produktov podľa ASTM D6866. ASTM je nezávislá nezisková organizácia stanovujúca medzinárodné štandardy pre materiály, produkty, systémy a služby.  
 
50 – 60 % plienky je vyrobených z biologicky odbúrateľných zdrojov, tzn. sú okamžite rozložiteľné. Celá plienka sa potom rozloží do 2 - 4 rokov, na rozdiel od až 400 rokov u konvenčných plienok. 
 
Vonkajší plášť je z geneticky neupravovaného (GM free) kukuričného škrobu a je kompletne biologicky rozložiteľný. Je rovnako tak funkčný ako plastové plášte v konvenčných plienkach, ale je výrazne šetrnejší k detskej pokožke. Je totiž bez chémie a dýcha. Ako sa už mnoho rodičov presvedčilo, toto je jedna z hlavných výhod plienok Naty, nakoľko prirodzená priedušnosť bráni vzniku podráždenia pokožky.  
 
Savé jadro je tvorené zmesou biologicky odbúrateľnej celulózy a absorpčného gélu (kvôli savosti a nepriepustnosti). Celulóza je získavaná zo škandinávskeho dreva a má certifikáciu FSC. Ide o medzinárodnú certifikáciu, ktorá zaručuje, že drevo a poťažmo papier pochádzajú zo šetrne obhospodarovaných lesov.  
 
Plienky sú veľmi jemné, na dotyk pôsobia takmer ako látkové plienky, umožňujú dieťaťu prirodzené pohyby. 
Vďaka elastickým, opakovane použiteľným lepiacim páskam a jemnej pružnej časti na chrbte plienky dieťaťu perfektne padnú. 
 
Plienky nie sú bielené ani nijak parfémované. Neobsahujú žiadny chlór, latex, TBT (tributyltin), farbivá, ftaláty, dioxíny. 
Potlač plienky neobsahuje ťažké kovy, nijak neohrozuje zdravie dieťaťa. 
 
Obal plienok je novo z certifikovaného bio plastu a je možné ho použiť ako sáčok na biologický odpad.  
 
Plienky Naty sú veľmi obľúbené pre svoju šetrnosť k detskej pokožke, skvelú funkčnosť, mimoriadnu hebkosť a minimálny dopad na životné prostredie. Spoločnosť Eco by Naty možno nazvať ako vedúcu priekopnícku eko spoločnosť, ktorá investuje mnoho prostriedkov do výskumu. Neustále prichádza s novými nápadmi, ktoré premýšľavým ľuďom uľahčujú život a pomáhajú prírode. 

Souvisejici

Plienky Moltex nature no.1 Maxi 7-14kg (30ks)

Skladom 10 kusov.
11,56 €

Kúpacia maňuška - kačenka (bavlna), Kikko

Skladom 2 kusy.
4,60 €