Extra kvalitné plienky NATURAL 70x70cm, Libštatské plienky

Katalogové číslo: 1004

20,76 €

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Nebielené bavlnené plienky extra kvality so zvýšenou gramážou "NATURAL".

NOVINKA NA TRHU FEBRUÁR 2014

Veľkosť: 70x70 cm

Farba: Prírodné, nebielené

Hmotnosť: 136 g/m2

Počet kusov v balení: 10

Materiál: 100% bavlna

Výrobca: LTZ Libštát s.r.o., Česká republika

 

Motto: "Celé generácie detí mali možnosť vyskúšať a otestovať kvalitu libštátskych plienok."

Plienky Libstat extra kvality so zvýšenou gramážou sú vyrobené z kvalitnej bavlnenej priadze s dlhým vláknom. Pri ich výrobe sa vynecháva technologický proces bielenia, preto majú prirodzenú farbu a sú šetrnejšie k životnému prostrediu. Vďaka použitému materiálu, technológii tkania v dutinnej väzbe a zvýšenej gramáži poskytujú plienky vynikajúcu úžitkovú hodnotu a maximálny komfort pri nosení pre dieťa. 2 tkané pevné okraje a 2 okraje založené šitím aktívne zabraňujú zmenám tvaru po praní a zvyšujú mechanickú odolnosť plienky počas jej používania. Samozrejme, je odolný voči sterilizácii varením alebo žehlením. Pri správnej starostlivosti si zachovávajú svoj tvar. Prirodzená žlto-béžová farba plienky môže časom praním vyblednúť. Tradičné tetra plienky zo 100 % bavlny schnú oveľa rýchlejšie ako iné, údajne modernizované plienky vyrobené zmenenou technológiou s pridaním rôznych zmesí vlákien alebo zmenou finálnej úpravy.

Vysoká savosť, mäkkosť, pevnosť, odolnosť - to všetko sú vlastnosti tradičnej extra kvalitnej plienky a oceníte ich pri prebaľovaní vášho dieťaťa, kým nezačne "sedieť" na nočníku.

Vďaka uvedeným vlastnostiam ľahko spĺňajú všetky požiadavky na údržbu a hygienickú bezpečnosť stanovené vyhláškou Ministerstva zdravotníctva SR č. 84/2001 Z. z. o hygienických požiadavkách na hračky a výrobky pre deti do troch rokov.

Plienka ponúka ďalšie možnosti použitia vďaka svojej veľkosti a kvalite. Napríklad na prebaľovaciu podložku, na lekársku váhu, pod hlavu dieťaťa, na odgrgnutie po dojčení a potom na kŕmenie ako podbradník, ktorý všetko zachytí, alebo pri zdravotných problémoch ako obklad...

Odporúčanie. V prvých mesiacoch života novorodenca odporúčame umývať a utierať dieťa čo najmenším počtom slučiek. Bavlnené tetra uteráky a žínky to zaručia. Biele alebo s obrázkami.

Tip.

 

Plienky Libstat - v súčasnosti jediné plienky vyrobené z "prvého vlákna" v krajine.

Plienky so 100-ročnou tradíciou výroby.