Extra kvalitné plienky 70x70cm, Libstat plienky

Katalogové číslo: 1003

20,76 €

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Bavlnené plienky 70x70 extra kvality so zvýšenou gramážou

Libstatt extra kvalitné plienky 70x70 cm so zvýšenou gramážou sú vyrobené z kvalitnej bavlnenej priadze s dlhým vláknom. Vďaka použitému materiálu, technológii dutinovej väzby a zvýšenej gramáži poskytujú plienky vynikajúce úžitkové vlastnosti a maximálny komfort pri nosení pre dieťa. Samozrejme, je odolný voči sterilizácii varením alebo žehlením. Pri správnej starostlivosti si zachovávajú svoj tvar a nezameniteľnú extra belosť. Tradičné tetra plienky zo 100 % bavlny schnú oveľa rýchlejšie ako iné, údajne modernizované plienky vyrobené zmenenou technológiou s pridaním rôznych vlákien alebo zmenou finálnej úpravy.

Vysoká savosť, mäkkosť, pevnosť, odolnosť - to všetko sú charakteristické znaky tradičnej extra kvalitnej plienky a práve tieto vlastnosti oceníte pri prebaľovaní vášho dieťaťa, kým začne "sedieť" na nočníku.

Vďaka uvedeným vlastnostiam ľahko spĺňajú všetky požiadavky na údržbu a hygienickú bezpečnosť stanovené vyhláškou Ministerstva zdravotníctva SR č. 84/2001 Z. z. o hygienických požiadavkách na hračky a výrobky pre deti do troch rokov.

Plienka ponúka ďalšie možnosti použitia vďaka svojej veľkosti a kvalite. Napríklad ako prebaľovacia podložka, na lekárskej váhe, pod hlavičkou dieťaťa, pri odgrgnutí po dojčení a potom počas kŕmenia ako podbradník, ktorý všetko zachytí, alebo pri zdravotných problémoch ako obklad...

Odporúčanie. V prvých mesiacoch života novorodenca odporúčame umývať a utierať dieťa čo najmenším počtom slučiek. Bavlnené tetra uteráky a utierky to zaručia. Biele alebo s obrázkami.

Tip.

Veľkosť: 70x70 cm

Farba: Biela

Hmotnosť: 69 g/ks

Počet kusov v balení: 10

Materiál: 100% bavlna

Výrobca: LTZ Libštát s.r.o., CZ

Motto: "Celé generácie detí mali možnosť vyskúšať a otestovať kvalitu libštátskych plienok."

Libštátske plienky - v tom čase jediné plienky z "prvého vlákna" v Českej republike.

Plienky so 100-ročnou tradíciou výroby.

Souvisejici