Permon U univerzálny prací gél bez parfumácie, Missiva 5l

Katalogové číslo: 0003.5

Permon U bez parfumácie je ekologický, vynikajúci univerzálny, tekutý, vysoko koncentrovaný prípravok na pranie farebnej i bielej bielizne (okrem vlny a hodvábu) vo všetkých typoch práčok pri teplotách 10–95°C. Obsahuje zložky účinne chrániace farby. Používa sa v kombinácii s bieliacou zložkou Permon B a so zmäkčovačom vody Permon Z.

75,50 €
75,50 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Missiva Permon U univerzálny prací gél bez parfumácie

Permon U bez parfumácie je ekologický, vynikajúci univerzálny, tekutý, vysoko koncentrovaný prípravok na pranie farebnej i bielej bielizne (okrem vlny a hodvábu) vo všetkých typoch práčok pri teplotách 10-95 °C. Optimálna teplota prania je 40°C, pri silne znečistených tkaninách (utierky) 60°C. Obsahuje zložky účinne chrániace farby. V kombinácii s bieliacou zložkou Permon B Percarbonát aj na bielu bielizeň. Pri tvrdšej vode odporúčame pridať zmäkčovač vody Permon Z. Je bez parfumácie.

Používaním ekologického pracieho programu Permon získate:

  • spokojnú zdravú pokožku a príjemný pocit pri nosení bielizne
  • vysokú životnosť farebnosti a kvality tkanín
  • úsporu elektrickej energie tým, že Permon U bez parfumácie je účinný aj pri veľmi nízkych teplotách 10-40 °C. Bieliaca zložka má najvyššiu účinnosť v studenej vode.
  • dobrý pocit z toho, že šetríte prírodu od fosfátov a zeolitov
  • súčasne s praním aj čistenie práčky
  • prípravok neobsahuje plnidlá, šetríte teda množstvo vody určenej na plákanie bielizne
  • dobrý pocit z toho, že šetríte zdravie, prírodu, čas aj peniaze

Návod k použitie:

Obsah 1l výrobku je na 22 práčok pri dávkovaní 45 ml na 4,5 kg bielizne. Vyperie aj veľmi znečistené prádlo. Preto, prosím, vyskúšajte, koľko ml Permonu U bez parfumácie vyperie vašu bielizeň. Zo skúseností spotrebiteľov stačí 20 ml pracieho gélu Permon U bez parfumácie na bežné pranie bielizne, potom je 1l Permonu U bez parfumácie na 50 práčok.
Tkanina je po vypraní na dotyk mäkká, pretože sa na nej neusadzujú nerozpustné vápenaté a horečnaté soli.