Ochrana popruhov XKKO Organic - Silver

Katalogové číslo: 82635

" Drobná nevyhnutnosť, ktorá uchráni popruhy Vášho nosidla, prípadne autosedačky, pred slinami dieťaťa. Čoskoro zistíte, že sa väčšina malých detí po prvom umiestnení do nosidla s nadšením zahryzne do popruhov. Naše návleky XKKO Organic tak ochránia popruhy pred ich ušpinením nielen od slín, ale aj zvyškov jedla. "

7,04 €
Sleva 5%
6,67 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Ochrana popruhov nosidla alebo autosedačky XKKO Organic

Drobná nevyhnutnosť, ktorá uchráni popruhy Vášho nosidla, prípadne autosedačky, pred slinami dieťaťa. Čoskoro zistíte, že sa väčšina malých detí po prvom umiestnení do nosidla s nadšením zahryzne do popruhov. Naše návleky XKKO Organic tak ochránia popruhy pred ich ušpinením nielen od slín, ale aj zvyškov jedla.

BIO bavlnená froté ochrana popruhov autosedačky alebo nosidla XKKO Organic je vyrobená z mimoriadne kvalitného "zero twisted" froté s certifikátom GOTS.

Návleky XKKO Organic sú hygienické, nespôsobujú alergickú reakciu. Zapínajú sa na suchý zips. Každé balenie obsahuje za túto cenu 2 ks ochrany popruhov. Návleky sú vhodné pre väčšinu nosidiel a detských autosedačiek.

Technické informácie:

Počet kusov v baleniu:2ks

Rozmer:  15x21cm

Plošná hmotnosť: 420gr./m2

Zloženie: 

100% BIO bavlna ( s certifikátom GOTS )        

Spôsob tkania:  froté

Starostlivosť:

Pranie na 40 °C

Perte zapnuté.

Pred prvým použitím ochranu popruhov vyperte.

Pri praní nepoužívajte aviváž, znižuje nasiakavosť výrobku.

Odporúčame používať štandardné pracie prostriedky. Mydlo a mydlový sliz môžu výrazne znížiť nasiakavosť výrobku a spôsobiť jeho poškodenie, rovnako ako poškodenie Vašej práčky.

treninkace_praci_symbol

Souvisejici