Nočná nohavičková plienka Duo mentolová, Bamboolik

Katalogové číslo: 202603

Nočná nohavičková plienka pre komfortný dvanásťhodinový spánok bez prebaľovania! Do vrecka je možné vložiť ďalšie vkladacie plienky pre zvýšenie savosti. Používa sa v kombinácii s nepremokavými vrchnými nohavičkami.

22,87 €
Sleva 5%
21,71 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Farba: mentolová
  • Výrobca: Bamboolik
  • Zapínanie: suchý zips

Popis

Bamboolik Nočná nohavičková plienka Duo mentolová so všitou vkladacou plienkou

Bamboolikova nočná nohavičková plienka je najlepším priateľom vášho spánku. Pre deti od cca 6 až do 15 kg zaručuje komfortný 12-hodinový spánok bez jediného prebaľovania!

AKO PLIENKA FUNGUJE?

Nočná nohavičková plienka DUO skvele saje tekutiny (plienka je vyrobená z tzv. dojčenského plyšu). V zadnej časti plienky sa nachádza vrecko, v ktorom je na jednej strane prišitá vnútorná vyberateľná plienka z bambusovej viskózy (ktorú pri praní vytiahnete von, aby sa tento „chobot“ dobre vypral a plienka lepšie schla). Do vrecka môžete pre zvýšenie savosti vložiť akúkoľvek vkladaciu plienku alebo viacvrstvovú plienku. Alebo pokojne klasickú štvorcovú plienku.

Dotyková vrstva plienky je ušitá z hebučkého flísu (Stay Dry), ktorý vášmu dieťatku dopraje 100% pocit sucha, aj keď plienka samotná bude nasiaknutá skrz naskrz. Zvlnené lemovanie okolo nožičiek potom zaistí, že všetky tekutiny zostanú pekne vo vnútri plienky.

Nočná nohavičková plienka má v prednej časti 3 rady patentiek, za pomoci ktorých upravíte veľkosť plienky presne podľa potreby. Vďaka tomu plienka vášmu dieťaťu vždy padne ako uliata.

Len nezabudnite na to, že nočná nohavičková plienka nemá nepremokavú vrstvu a je preto potrebné na ňu obliecť vrchné nohavičky.

Pozor, na flísovú dotykovú vrstvu už nepoužívajte flísové separačné plienky. Dve vrstvy flísu spôsobia, že sa moč nestihne vsiaknuť do savého jadra, a plienka tak môže prevlhnúť. Naopak vám vrelo odporúčame použitie jednorazových separáčiek, ktoré uľahčia údržbu plienky.

AKO TO VYPADÁ NAŽIVO?

 Pozrite sa, aké ľahké je prebalenie s nočnou nohavičkovou plienkou:

AKO SI PORADIŤ S ÚDRŽBOU?

Údržba a starostlivosť naozaj nie je náročná, plienka cestuje medzi práčkou, sušiakom (sušičkou) a detským zadočkom. Nič sa nevyvára, nežehlí, nenamáča. Pri praní vytiahnite všitý chobot (aj všetky extra vkladacie plienky) von z vrecka. Perte na 60 stupňov. Je možné sušiť v sušičke. 

NÁŠ TIP

Nočná nohavičková plienka DUO je určená pre deti, ktoré už v noci nekakajú. Pokiaľ by snáď k takej nehode došlo, rozhodne dieťa prebaľte ihneď potom, čo nehodu detekujete.

Materiálové zloženie:

Vnútorná vrstva nohavičkové plienky: 100% polyester /  Vonkajšia vrstva nohavičkové plienky: 80% bavlna, 20% polyester

Všitá plienka  "chobot": 1. vrstva: 80% bambusová viskóza, 20% polyester. Ostatné vrstvy: 100 % polyester

Gumička: lastín - 100% polyuretán

Údržba:

prani_kalhotkove_pleny