MiniMimi vrchné nohavičky 2018 Čokoláda + Hračky, Bamboolik

Katalogové číslo: 220418

20,79 €
Sleva 5%
19,75 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Farba: biela , hnedá
  • Výrobca: Bamboolik
  • Zapínanie: suchý zips

Popis

Bamboolikova minimim rad je vyvinutá špeciálne pre malé bábätká, cca od 2 do 6 kg. Vďaka tejto rade môžete aj tým najmenším z najmenších poskytnúť komfort látkových plienok.

MiniMimi vrchné nohavičky sa používajú cez Bamboolikovu MiniMimi nohavičkovú plienku či cez plienku viacvrstvovú. Sú vyrobené z polyesteru laminovaného polyuretánom (PUL), na ktorom okrem krásnych farieb a vzorov na krídelkách oceníte najmä to, že je vodeodolný a priedušný zároveň. Funguje to rovnako ako moderné membránové bundy: vlhkosť jedným smerom vôbec neprenikne, zatiaľ čo druhým smerom je materiál priedušný. Teda v prípade plienok je vlhkosť odvádzaná od tela, ale von na oblečenie nič nepresiakne.

Veľkosť minimim vrchných nohavičiek prispôsobíte svojmu bábätku tak, že nohavičky budú sedieť doslova na milimetre presne! Slúžia na to dva rady patentiek na prednej strane nohavičiek. Suché zipsy navyše môžete v prípade potreby zapnúť aj cez seba, takže MiniMimi plienka vždy perfektne padne aj tým najmenším.

Údržba a starostlivosť o vrchné nohavičky je hračka. Neperte je často a je potrebné sa pri sušení vyhnúť priamemu zdroju tepla aby nebola narušená membrána. Zo schnutia ale nemusíte mať obavu, pokiaľ nohavičky vyperiete do obeda tak do večera ich budete mať stopercentne suché, schnú naozaj rýchlo!

NÁŠ TIP:

Pri praní vrchných nohavičiek (a všetkých Bamboolikových produktov, ktoré majú suché zipsy, keď na to príde), nezabudnite konce zipsov zapnúť do tzv. Protikusov na zadnej vnútornej strane nohavičiek / plienok. Zabránite tak tomu, že sa vám v práčke vytvorí gigantický uzol prádla (ktorého rozmotanie trvá celú večnosť) a zároveň si zabezpečíte, že suché zipsy budú aj po mnohoročnom používaní stále plne funkčné.

Technické parametre:

100% polyester laminovaný polyuretánom (PUL)
Lemovanie: 100% polyester (flís)
Gumička: elastin - 100% polyuretán

Souvisejici