Biobavlnená plienka XKKO Organic 120x120 - Fox&Raccoon

AKCIA

Katalogové číslo: 8034

10,79 €
Sleva 23%
8,29 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Farba: biela , oranžová , šedá
  • Výrobca: Kikko
  • Veľkosť: 120 x 120 cm

Popis

Biobavlnená plienka XKKO Organic 120x120

„Sladké sny, spokojný úsmev a dokonalé pohodlie prináša jemná zavinovačka XKKO Organic, vďaka ktorej sa bude bábätko cítiť ako u mamičky v brušku.“

xkko_zvinovacka

Veľká biobavlnená zavinovacia plena neslúži iba ako zavinovačka, ale je snáď najuniverzálnejšou plenou, ktorú máme v ponuke. Poslúži vám ako ľahká deka, podložka, prikrývka cez kočík, šatka cez plavky na dovolenku k moru alebo športová veľmi nasiakavá osuška.

Extrémne jemná predpraná mušelínová zavinovačka z bio bavlny, tkaná v klasickej dutinovej väzbe.

Dutinová väzba v spojení s použitým materiálom zaručuje výnimočnú jemnosť a nasiakavosť. Zavinovačky XKKO Organic sú hygienické, nespôsobujú alergickú reakciu.

Zavinovačka XKKO Organic 120x120 má vzhľadom k rozmerom široké použitie. Veľká biobavlnená zavinovacia plena neslúži iba ako zavinovačka, ale je snáď najuniverzálnejšou plenou, ktorú máme v ponuke. Poslúži vám ako ľahká deka, podložka, prikrývka cez kočík, šatka cez plavky na dovolenku k moru alebo športová veľmi nasiakavá osuška.

Zavinovačka nenahrádza nosiacu šatku a nie je určená na nosenie detí.

Plienky sú predprané na vysokú teplotu a teda i vyzrážané. Vzhľadom na prírodný charakter materiálu sú vlastnosti bavlneného vlákna v každej z produkovaných šarží trochu iné a rozmer v šírke sme schopní odhadnúť, ale v reálnej produkcii sa šírka plienky môže od deklarovaného rozmeru líšiť.

Technické informácie:

Počet kusov v balení: 1 ks

Rozmer: 120x120cm ( Reálny rozmer je vzhľadom k predpraniu a teda aj predvysrážaniu plienky cca.115x120cm )

Zloženie: 100% BIO bavlna

Hmotnosť (ks): 230+ gr.

Plošná hmotnosť: 155+ gr./m2

2 pevné okraje, 2 šité okraje

Spôsob tkania: dutinné väzba

Starostlivosť:

Pranie na 40 °C

Pred prvým použitím zavinovačku vyperte.

Pri praní nepoužívajte aviváž, znižuje nasiakavosť výrobku.

Odporúčame používať štandardné pracie prostriedky. Mydlo a mydlový sliz môžu výrazne znížiť nasiakavosť výrobku a spôsobiť jeho poškodenie, rovnako ako poškodenie Vašej práčky.

Ako prevenciu zmeny tvaru a rozmerov, odporúčame po každom vypraní ľahko vytiahnuť výrobok do pôvodného tvaru a rozmerov.

prac_symboly_baleriny

Atesty:

Zavinovačky XKKO Organic 120x120 vlastnia atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Zb. stanovujúcou požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov.

Zavinovačky XKKO Organic 120x120 prešli navyše nadštandardnými testami a získali akostnú značku Česká kvalita/Zaručená kvalita.

Testy realizuje Textilný skúšobný ústav a.s. Brno

Souvisejici

Sleva 37% AKCIA

Látkové plienky - zelení ježkovia 4ks, T-tomi

Skladom 5 kusov.
16,21 € 10,17 €