ATTITUDE 100% minerálna ochranná tyčinka na tvár a pery SPF 30 bez vône 30g

AKCIA

Katalogové číslo: BS060431

Hypoalergénna 100% prírodná minerálna opaľovacia tyčinka od ATTITUDE zaistí tú najbezpečnejšiu a najpraktickejšiu starostlivosť pri pobyte na slnku pre celú rodinu.

16,58 €
Sleva 30%
11,63 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

ATTITUDE 100% minerálna ochranná tyčinka na tvár a pery SPF 30 bez vône 30g

Hypoalergénna 100% prírodná minerálna opaľovacia tyčinka od ATTITUDE zaistí tú najbezpečnejšiu a najpraktickejšiu starostlivosť pri pobyte na slnku pre celú rodinu. Pribaľte ju so sebou, kamkoľvek idete a bezpečne užívajte slniečka. Vďaka obsiahnutému kokosovému oleju a bambuckému maslu hydratuje pokožku. Ingrediencie sú iba minerálneho a rastlinného pôvodu, biologicky rozložiteľné. Bez vône.

Vďaka praktickému spôsobu aplikácie tyčinkou sa netreba krému dotýkať. Vaše ruky tak zostanú čisté a krému sa pri natretí menej vypotrebuje. Opaľovacia tyčinka ATTITUDE má navyše kompletne bezplastový obal, ktorý zbytočne nezaťažuje životné prostredie a je úplne rozložiteľný.

Tyčinka vytvorí ľahkú bariéru na pokožke, ktorá účinne chráni pred UVA aj UVB žiarením. Pokožka je tak chránená pred negatívnymi vplyvmi slnečného žiarenia, a to bez kontaktu so škodlivými látkami či chemikáliami, ktoré opaľovacie krémy často obsahujú.

Je ideálny pre tvár, pery a akékoľvek ďalšie miesta na tele, ktoré treba chrániť pred slnečným žiarením. Skvelé do kabelky.

Aktívnou látkou je oxid zinočnatý bez nanočastíc. "Bez nanočastíc" znamená, že molekuly nie sú také malé, aby prestúpili do krvného riečišťa. Nezanecháva biely film – nielen pre tieto vlastnosti je krém v tyčinke výnimočný.

Neprítomnosť škodlivých látok je testovaná nezávislým laboratóriom. Ďalej má certifikáciu EcoLogo, ktorá potvrdzuje šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete.

Na výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.

Použitie:

Odporúča sa aplikovať 15 minút pred pobytom na slnku a opakovať každé 2 hodiny. 40 minút po kúpaní/namočení je potrebné opäť namazať. Výrobca udáva, že krém nie je vhodný pre deti do 6 mesiacov, a to z dôvodu, že bábätká by sa vôbec nemali vystavovať slnku.

Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete len zložky šetrné k nášmu zdraviu, a to bez kompromisov.

Zloženie:

oxid zinočnatý, kokosový olej, bambucké maslo, kyselina polyhydroxystearová, slnečnicový olej (zo semien), triglycerid kyseliny kaprylovej/kaprinovej, slnečnicový vosk (zo semien), behenyl behenát, ricínový olej (zo semien), kopolymér kapryloyl glycerín / kyselina sebaková, kokosové kapryláty, kandelilový vosk

Balenie: 30g
Krajina pôvodu: Kanada