ATTITUDE 100% minerálna ochranná tyčinka na celé telo SPF 30 s vôňou Orange Blossom 85g

AKCIA

Katalogové číslo: BS060402

Hypoalergénna 100% prírodná minerálna opaľovacia tyčinka od ATTITUDE zaistí tú najbezpečnejšiu a najpraktickejšiu starostlivosť pri pobyte na slnku.

24,79 €
Sleva 33%
16,63 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

ATTITUDE 100% minerálna ochranná tyčinka na celé telo SPF 30 s vôňou Orange Blossom 85g

Hypoalergénna 100% prírodná minerálna opaľovacia tyčinka od ATTITUDE zaistí tú najbezpečnejšiu a najpraktickejšiu starostlivosť pri pobyte na slnku.

Opaľovacia tyčinka je perfektná obzvlášť, keď ste aktívna av pohybe. Pribaľte ju so sebou, kamkoľvek idete a bezpečne užívajte slniečka. Vďaka praktickému spôsobu aplikácie tyčinkou sa netreba krému dotýkať. Vaše ruky tak zostanú čisté a krému sa pri natretí menej vypotrebuje. Opaľovacia tyčinka ATTITUDE má navyše kompletne bezplastový obal, ktorý zbytočne nezaťažuje životné prostredie a je úplne rozložiteľný.

Vďaka obsiahnutému kokosovému oleju a bambuckému maslu hydratuje pokožku. Ingrediencie sú iba minerálneho a rastlinného pôvodu. S prírodnou vôňou Orange Blossom, ktorá vonia po pomarančoch.

Tyčinka vytvorí ľahkú bariéru na pokožke, ktorá účinne chráni pred UVA aj UVB žiarením. Pokožka je tak chránená pred negatívnymi vplyvmi slnečného žiarenia, a to bez kontaktu so škodlivými látkami či chemikáliami, ktoré opaľovacie krémy často obsahujú. Je vyrobená výhradne z biologicky rozložiteľných zložiek.

Aktívnou látkou je oxid zinočnatý bez nanočastíc. "Bez nanočastíc" znamená, že molekuly nie sú také malé, aby prestúpili do krvného riečišťa.

Neprítomnosť škodlivých látok je testovaná nezávislým laboratóriom. Ďalej má certifikáciu EcoLogo, ktorá potvrdzuje šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete.

Na výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.

Použitie:

Odporúča sa aplikovať 15 minút pred pobytom na slnku a opakovať každé 2 hodiny. 40 minút po kúpaní/namočení je potrebné opäť namazať. Výrobca udáva, že krém nie je vhodný pre deti do 6 mesiacov, a to z dôvodu, že bábätká by sa vôbec nemali vystavovať slnku.

Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete len zložky šetrné k nášmu zdraviu, a to bez kompromisov.

Zloženie:

oxid zinočnatý, kokosový olej, bambucké maslo, kyselina polyhydroxystearová, slnečnicový olej (zo semien), triglycerid kyseliny kaprylovej/kaprinovej, slnečnicový vosk (zo semien), behenyl behenát, ricínový olej (zo semien), kopolymér kapryloyl glycerín / kyselina sebaková, kokosové kapryláty, kandelilový vosk, linalyl acetát*, metyldihydrojasmonát*, cyklopentadekanón*, alfa-terpineol*, vanilín*, neryl acetát*, nerolidol*
*zložky vône

Balenie: 85g
Krajina pôvodu: Kanada