Attipas topánočky Ballet Pink S

Katalogové číslo: AB02.S

Štýlové barefoot topánočky v kombinácii farieb ružovej a bielej. Úplne perfektné ako pre indoor, tak aj pre outdoor aktivity.

22,04 €
Sleva 5%
20,92 €
22,04 €
Sleva 5%
20,92 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Farba: biela , ružová svetlá , šedá
  • Výrobca: Attipas
  • Veľkosť: S

Popis

Attipas topánočky Ballet Pink S - Prvé topánočky pre Prvé krôčiky

Zaobstarajte si tieto krásne topánočky pre dievčatká v kombinácii farieb ružovej a bielej. Tieto topánky z kolekcie Balet sú navyše doplnené šedými bodkami.

Prečo práve topánky Attipas?

Obuv Attipas je vhodná pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov. Topánočky sú určené ako pre deti, ktoré ešte len začínajú chodiť, tak aj pre dobrých chodcov.
Chodidlá novorodencov nie sú tvorené kosťami, ale jemným a elastickým chrupavkovým tkanivom, ktoré nezaznamenáte ani na röntgene. Akákoľvek deformácia tejto chrupavky potom môže negatívne ovplyvniť celý pohybový systém dieťaťa. Preto je veľmi dôležité, aby noha dieťaťa mala maximálne prirodzený vývoj a nič ju nebránilo v pohybe. Príliš pevná päta a silná podrážka nie sú vhodné pre deti do troch rokov. Obuv Attipas je extrémne mäkká, flexibilná a kopíruje tvar nohy dieťaťa s cieľom uľahčiť prirodzený vývoj detských nôh.

Attipas je múdra obuv. Aby sa noha dieťaťa správne vyvíjala, potrebuje mať dostatok priestoru aj na pohyb prstov. Topánočky pre bábätká, dojčatá či batoľatá ATTIPAS tento pohyb umožňujú vďaka svojej rozšírenej špičke.

Chôdza v barefoot topánočkách Attipas je maximálne priblížená k prirodzenej chôdzi naboso, čo je veľmi prospešné nielen pre nožičky, ale aj pre celý organizmus. V priebehu jedného dňa urobí dieťa viac ako 18 000 krokov, preto by jeho topánky mali byť maximálne ľahké a nemali by byť pre nohu záťažou.

Multifunkčná obuv Attipas je vhodná na nosenie doma a tiež na nosenie vonku v teplom a suchom počasí. Attipasky môžete využiť ako capáčky na doma, alebo ako prezuvky do škôlok, detských kútikov a krúžkov. Attipasky náležite oceníte, keď pôjdete na návštevu alebo do nákupného centra.

V teplom a suchom počasí sú Attipasky výborné na vonkajšie nosenie. Sú perfektné na hranie na vonkajších ihriskách, pieskoviskách, na chodenie po tráve, kameňoch a pri iných outdoorových aktivitách. Attipasky sa dajú nosiť aj pri bazénoch, sú skvelé na piesočné alebo kamienkové pláže. Pri výrobe Attipasek sa nepoužíva lepidlo, preto sa Attipasky neboja vody - nerozlepia sa Vám a nerozpadnú.

Tabuľka veľkostí:

attipas_tabulka_velikosti.JPG

 *Veľkosti XXL a XXXL sú dostupné len pri kolekciách Rainbow, Marine a Cutie.

Ako správne zmerať dĺžku chodidla dieťaťa?

Na určenie veľkosti topánočiek Attipas je nutné zmerať dĺžku chodila (v stoji!) v milimetroch a výslednú dĺžku previesť podľa vyššie uvedenej tabuľky na zodpovedajúcu veľkosť.
Napríklad dĺžka chodidla dieťaťa 120 mm zodpovedá veľkosti L (116-125 mm).
Neodporúčame vyberať veľkosť Attipasek väčšiu, než potrebujete. Nadbytočný nadmerok môže vadiť pri chôdzi.

Pokiaľ sa obávate nadmerného potenia nôh v Attipaskách alebo naopak potrebujete dodatočnú zahrievaciu vrstvu pri chôdzi po studenej podlahe v zime, odporúčame k topánkam dokúpiť špeciálne vložky do topánok proti poteniu.

Materiál:

  • vrchný materiál: 80% bavlna, 17% spandex, 2% gumené vlákna, 1% polyuretánové vlákna
  • podrážka: 100% TPR silikón (bez použitia akýchkoľvek toxických látok).

Attipasky odporúčame prať ručne alebo v práčke (režim ručné pranie, 30°C) s použitím sieťky na pranie, nepoužívať silné čistiace prostriedky a bielidlo a dávať prednosť prirodzenému sušeniu.

Vyrobené v Južnej Kórei.

Obuv Attipas bola vyvíjaná v spolupráci s katedrou ortopédie na Národnej soulskej univerzite a využila výsledky z moderných štúdií o vývoji detskej nohy.

Souvisejici