Anticellulite gél 150ml, Missiva

Katalogové číslo: 0124

Anticellulite gél s rastlinnými výťažkami obsahuje aktívne látky z Buxusu a Anízu, ktoré napomáhajú odstraňovať príznaky celulitídy.

18,75 €
Sleva 5%
17,79 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Missiva Anticellulite gél s rastlinnými výťažkami 150ml

Anticellulite gél obsahuje aktívne látky z Buxusu a Anízu, ktoré napomáhajú odstraňovať príznaky celulitídy. Ich účinok je podporovaný extraktom listov Viniča vínnej, ktorý podporuje prekrvenie pokožky, extraktom z kvetu Ibišteka, ktorý obsahuje mnoho AHA kyselín pre zlepšenie vzhľadu pokožky. Ďalej obsahuje hydratačnú zložku a Lemon Tea Tree olej pre jeho antiseptické a vonné účinky. Alkohol na prekrvenie pokožky a Mentol na prekrvenie pokožky a mierny chladivý pocit. Bez parfumu a konzervačných látok.

Sedavý spôsob života, genetické dedičstvo a nedostatočné kalorické bilancie spôsobujú ukladanie energie vo forme triglyceridov (tukov).
Táto tuková rezerva vytvára nevzhľadné zhluky tukových buniek = celulitída.

Obsiahnuté aktívne látky:

  • Aktivujú rozklad triglyceridov v pokoji – bazálna lipolýza až o 57 %
  • Zvyšujú rozklad triglyceridov ukladaných pôsobením zvýšenej hladiny adrenalínu vyvolanej stresom, vysiľujúcim cvičením, atď. až o 36 %
  • Zabraňujú ukladaniu triglyceridov po príjme potravy až o 96 %
  • Rozpúšťa už uložené triglyceridy až o 95 %

Návod na použitie:

Gél nanášajte na vopred očistenú pokožku, najlepšie dvakrát denne. Nepoužívajte na poranenú alebo podráždenú pokožku. Vyvarujte sa kontaktu s očami a sliznicami. Len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte pre deti mladšie ako 3 roky. Uchovávajte mimo dosahu detí, pri izbovej teplote do 25 °C.

Zloženie:

Aqua, Alcohol denat., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propanediol, Fisetin, Rubus Idaeus, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1,Glycerin, Vitis Vinifera, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Carbomer, Backhousia Citriodora Leaf Oil, Menthol, Sodium Hydroxide, Citral, Limonene