Anavy Vrchné nohavičky PUL Púpava SZ

Katalogové číslo: 701711

Ochranné vrchné nohavičky sú nepremokavé, jemné a mäkké. Porastú s dieťaťom vďaka jednoduchému systému patentiek. Vhodné cez všetky typy plienok.

19,96 €
Sleva 20%
15,96 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Farba: žltá
  • Výrobca: Anavy
  • Zapínanie: suchý zips

Popis

Anavy Vrchné nohavičky PUL Púpava na suchý zips

Jednoveľkostné vrchné nohavičky z nepremokavého, ale priedušného PULu sú jemné a mäkké. Nohavičky majú jemné gumičky okolo nožičiek aj v páse, ktoré chránia proti pretečeniu. Vďaka jednoduchému systému patentiek sa prispôsobí väčšine detí od narodenia po nočník cez všetky typy plienok. Jednoveľkostné nohavičky odporúčame pre deti od 5 kg do cca 15 kg, pre menšie bábätká voľte novorodenecké vrchné nohavičky.

anavy_svrchni_kalhotky_pat_rozlozene

Rastúce vrchné nohavičky je možné používať cez nohavičkové plienky, viacvrstvové, štvorcové plienky aj cez nočné plienky. Majú praktické zapínanie na suchý zips. Medzi jednotlivými prebaleniami stačí nohavičky len vyvetrať (pokiaľ nie sú znečistené), po vypraní sú suché cca za 2 hodiny. V nohavičkách je praktické vrecko, ktoré pri použití plienok narovno (viacvrstvové, klasické štvorcové) pomáha udržať plienku na mieste.

anavy_svrchni_kalhotky_dite

Materiál:

  • 100% polyester (recyklovaný) laminovaný polyuretánom

anavy_recyklovany_polyester

Na výrobu bambusového froté a PULu sa používa priadza z recyklovaných PET fliaš. Na výrobu jednej plienky sú tak efektívne zrecyklované 2-3 PET fľaše. Bambusové froté aj PUL materiál sú vyrobené v Európe.

Starostlivosť:

Prať max. na 60°C, možno sušiť v sušičke na nízku teplotu, nežehliť, nebieliť prostriedky na báze chlóru.

prani-plenky-60

Video, ako na vrchné nohavičky:

Všetky materiály sú certifikované pre deti do 3 rokov. Použitá gumička neobsahuje latex. Na plienkach môžu byť značky z výroby, ktoré po vypraní zmiznú. Farba patentov a lemovania sa môže líšiť od farby na fotografii. Vždy sú zvolené farebne ladiace patentky a obšitie.
Plienky sú navrhnuté a vyrobené v ČR

.