Anavy Novorodenecké vrchné nohavičky PUL Jahoda PAT

Katalogové číslo: 707009

Ochranné vrchné nohavičky sa obliekajú cez savú plienku, sú nepremokavé, jemné a mäkké. Sú perfektne prispôsobené tým najmenším bábätkám.

18,29 €
Sleva 5%
17,37 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Farba: červená , jahodová
  • Výrobca: Anavy
  • Zapínanie: patentky

Popis

Anavy Novorodenecké vrchné nohavičky PUL Jahoda na patentky

Vrchné nohavičky sú skvele prispôsobené tým najmenším bábätkám od cca 2 kg do cca 6 kg, pre väčšie deti odporúčame rastúce vrchné nohavičky. Ochranné vrchné nohavičky sú veľmi príjemné a mäkké na dotyk. Sú nepremokavé, okolo nožičiek a v páse sú jemné gumičky, ktoré chránia proti pretečeniu. Nohavičky majú v prednej časti patentky na nastavenie veľkosti (výšky sedu).

anavy_svrchni_kalhotky_novorozenecke_pat_rozlozene

Ako používať?

Novorodenecké vrchné nohavičky je možné ich používať cez novorodenecké nohavičkové plienky, s plienkami narovno (viacvrstvové, štvorcové) či cez novorodenecký sklad. Majú praktické zapínanie na patentky. Medzi jednotlivými prebaleniami stačí nohavičky len vyvetrať (pokiaľ nie sú znečistené), po vypraní sú suché cca za 2 hodiny. V nohavičkách je praktické vrecko, ktoré pri použití plienok narovno pomáha udržať plienku na mieste.

Materiál:

  • 100% polyester (recyklovaný) laminovaný polyuretánom

anavy_recyklovany_polyester

Na výrobu bambusového froté a PULu sa používa priadza z recyklovaných PET fliaš. Na výrobu jednej plienky sú tak efektívne zrecyklované 2-3 PET fľaše. Bambusové froté aj PUL materiál sú vyrobené v Európe.

Starostlivosť:

Prať max. na 60°C, možno sušiť v sušičke na nízku teplotu, nežehliť, nebieliť prostriedky na báze chlóru.

prani-plenky-60

Video, ako na vrchné nohavičky:

Všetky materiály sú certifikované pre deti do 3 rokov. Použitá gumička neobsahuje latex. Na plienkach môžu byť značky z výroby, ktoré po vypraní zmiznú. Farba patentov a lemovania sa môže líšiť od farby na fotografii. Vždy sú zvolené farebne ladiace patentky a obšitie.
Plienky sú navrhnuté a vyrobené v ČR.