Anavy Easy Biela SZ

Katalogové číslo: 702504

Rastúca plienka "všetko v jednom" štíhleho strihu pre ľahké prebaľovanie. Súčasťou sú nepremokavé nohavičky a veľmi savé bambusové jadrá.

23,71 €
Sleva 20%
18,96 €

Výběru neodpovídá žádná položka.

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

  • Farba: biela
  • Výrobca: Anavy
  • Zapínanie: suchý zips

Popis

Anavy Easy Biela na suchý zips

Plienka Anavy Easy má štíhly strih a jedná sa o systém "všetko v jednom" pre ľahké prebaľovanie. Porastie s vašim dieťaťom vďaka jednoduchému systému patentiek. Plienka sa skladá z nepremokavých, ale veľmi priedušných nohavičiek a dvoch savých jadier z bambusového froté s vysokou absorbciou. Proti pretečeniu chráni jemné gumičky v páse a okolo nožičiek.

anavy_prebalovaci_podlozka_pul

Pre aké veľké dieťa?

Plienku je možné použiť pre deti od 4 kg do cca 15 kg.

Ako používať?

Plienka sa zapína pomocou suchého zipsu. Pre menšie deti sa plienka zmenšuje pomocou patentiek v prednej časti. Pre deti do 6 kg odporúčame použiť iba jedno krátke savé jadro, neskôr savosť plienky zvýšite použitím dlhého savého jadra či oboch jadier naraz. Môžete si tiež dokúpiť samostatné savé jadrá na výmenu, keď nepremokavé nohavičky nebudú znečistené.

anavy_easy_vnitrek

TIP Eko Broučka: Pre deti, ktorým vadí mokrá plienka, môžete použiť flísovú separačnú vložku, ktorá zaistí pocit sucha.

Materiál:

  • savé jadrá: 80% viskóza (bambus), 20% polyester (z recyklovaných PET fliaš)
  • podšívka: 100% polyester
  • vonkajšia vrstva: 100% polyester (recyklovaný) s polyuretánovým záterom

Vďaka vysokej priedušnosti je niekedy možné pozorovať vlhkosť na vonkajšej strane nohavičiek, ktorá je spôsobená kondenzáciou vodných pár. Nejedná sa o vadu materiálu.

Starostlivosť:

Plienky dosiahnu maximálnu savosť po niekoľkých vypraniach. Odporúčame prať na 60°C, skladovať na sucho vo vedre. Sušiť môžete voľne aj v sušičke na šetrný program. Nepoužívajte aviváž ani bielidlá na báze chlóru. Soľ na škvrny či agresívnejšie pracie prostriedky môžu spôsobiť vyblednutie. Na škvrny od stoličky odporúčame potretie žlčovým mydlom.

prani-plenky-60

Miery:

pás: 22 - 56+ cm
stehno: 12 - 34+ cm
sed: 34 - 46 cm
hmotnosť dieťaťa: od narodenia do cca 15 kg (záleží na proporciách dieťaťa)

Všetky materiály sú certifikované pre deti do 3 rokov. Použitá gumička neobsahuje latex. Na plienkach môžu byť značky z výroby, ktoré po vypraní zmiznú. Farba patentov a lemovania sa môže líšiť od farby na fotografii. Vždy sú zvolené farebne ladiace patentky a obšitie.
Plienky sú navrhnuté a vyrobené ČR.